Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WOO AUDIO - WA7 MK3 Fireflies, lampowy wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem CA (16.02.2022)

Na polski rynek wszedł wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo-analogowym Woo Audio WA7 Fireflies trzeciej generacji. Jest on dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnej i srebrnej), a obudowa jest wykonana z anodyzowanego aluminium. Wzmacniacz jest zaprojektowany i wykonany w Nowym Jorku w USA. Sugerowana cena detaliczna to 7.989 zł (dystrybucja MIP).

Woo Audio WA7 MK3 Fireflies to w pełni lampowy wzmacniacz słuchawkowy oparty o triody 12AU7 lub 5693. Lampy pracują w trybie single-ended w klasie A i zapewniają moc około 1.5W na kanał na wyjściu symetrycznym przy obciążeniu 4Ω. Gniazda lamp wykonano z politetrafluoroetylenu (PTFE). Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy transformatorów sprzęgających sekcję wzmacniacza można wysterować zdecydowaną większość słuchawek na rynku, wliczając w to bardziej wymagające modele planarne. Niski poziom szumów pozwala też na pracę z czułymi monitorami dousznymi.

Do konwersji cyfrowo-analogowej zastosowano układ firmy ESS Technology Sabre ES9018K2M. Aby zapewnić mu odpowiednie warunki pracy zastosowano wielostopniowe filtrowanie oraz stabilizację zasilania. Precyzyjny zegar zapewnia niski poziom jittera. Nowoczesny układ wejściowy XMOS pozwala na wsparcie dla sygnałów wysokiej rozdzielczości jak PCM 384kHz/24bity czy DSD do DSD128.

Dzięki zaimplementowaniu dwóch wyjść liniowych WA7 MK3 Fireflies może w ograniczonym zakresie spełnić rolę przedwzmanicacza i może być podłączony do kolumn aktywnych, wzmacniacza głośnikowego lub końcówki mocy. Na tylnej ściance znalazły się dwa wyjścia przedwzmacniaczowe (pre-out): symetryczne i niesymetryczne.

Źródło analogowe można podłączyć do wejścia RCA na tylnej ściance. Natomiast port USB typ B pozwala na odbiór sygnału cyfrowego. Zastosowano układ XMOS xCORE-AUDIO. Asynchroniczne USB jest kompatybilne z urządzeniami Windows, Mac, Android i iOS (z adapterem Apple CCK lub Android OTG).

Na przedniej ściance znajduje się pokrętło regulacji głosności i dwa wyjścia słuchawkowe: niesymetryczne jack 6.3mm, a także symetryczne 4.4mm Pentaconn.

Woo Audio WA7 MK3 Fireflies ma wewnętrzny zasilacz liniowy. Możliwy jest wybór napięcia zasilania 110V-125V lub 220V-240V.

Dane techniczne Woo Audio WA7 MK3 Fireflies:

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Woo Audio WA7 MK3 Fireflies]
[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Woo Audio WA7 MK3 Fireflies - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl