Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DAVIS ACOUSTICS - podłogowe kolumny Courbet N°8 (2.02.2022)

Na polski rynek weszły nowe kolumny podłogowe francuskiej firmy Davis Acoustics. Seria Courbet została poszerzona o model Courbet N°8. Cena za parę wynosi 26.990 złotych (dystrybucja Trimex).

Courbet N°8 jest produkowany w pięciu wariantach wykończenia: black piano, white matt, blue piano, grey, walnut. W pierwszej kolejności do sprzedaży weszły wersje biały mat i orzech. Kolejne wykończenia spodziewane są w Polsce na przełomie lutego i marca 2022.

Courbet N°8 to trójdrożny zestaw podłogowy typu bass-reflex, z portem na przedniej ściance. Wszystkie wykorzystywane w tym modelu głośniki są produkowane we własnym zakładzie Davis Acoustics w Troyes. Nowy głośnik wysokotonowy ma tekstylną kopułkę i podwójną dekomprsję. Głośnik średniotonowy jest już znany z modelu Olympia One Master. Ma on membrane kevlarową, która występuje w dwóch wariantach kolorystycznych, żółtej i czarnej. Przetwornik niskotonowy o rozmiarze 21cm ma membranę z włókien węglowych i został zaprojektowany specjalnie do tego modelu.

Dane techniczne Courbet N°8:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Davis Acoustics Courbet N°8]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl