Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

XLO - firma wykupiona przez Ultralink (22.04.2002)

Zgodnie z wcześniejszymmi zapowiedziami ze stycznia bieżącego roku, firma Ultralink kupiła znanego producenta kabli, XLO Electric. Przejęciu uległa całość firmy, prawa do marki, rozwiązań technicznych i parku produkcyjnego. Założyciel i główny projektant XLO, Roger Skoff, ma też nadal pracować nad nowymi projektami kabli oraz dozorować produkcję. Niebawem na rynku mają się pojawić dwie nowe serie kabli: "Unlimited" oraz "Signature 2". Produkty Unlimited mają oferować poziom zbliżony do aktualnych konstrukcji Limited Edition przy znacznie niższej cenie. Signature 2 to uaktualnienie serii Signature produkowanej od 1992 roku. Znane już serie XLO (Limited Edition, Reference 2, Ultra, VDO/PRO, CDA) pozostaną w produkcji. Przejęcie XLO nie zmieni też planów produkcji własnych kabli Ultralink takich jak Platinum, Advanced Performance, Matrix, czy Challenger.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl