Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRANSPARENT AUDIO - kondycjoner zasilania PowerWave X (27.01.2022)

Na polski rynek wszedł kondycjoner Transparent Audio PoweWave X. Jego cena wynosi 17.900 złotych (dystrybucja HiFi Club).

PowerWave X został zaprojektowany od podstaw aby tłumić wszelkie zakłócenia z sieci zasilającej nie pogarszając przy tym dynamiki.

PowerWave X ma 10 solidnych gniazd zasilających w pięciu izolowanych parach. Typ gniazd jest dopasowany do docelowego rynku, europejskiego lub amerykańskiego. Dwa gniazda nie są wyłączane, aby podłączyć do nich urządzenia, które nie mają być wyłączane. Pozostałe 8 gniazd odłącza/załącza się włącznikiem na przedniej ściance. Wszystkie gniazda mają bardzo szybkie zabezpieczenie przed przepięciami. Dodatkowo zainstalowano gniazda do zabezpieczenia przed przepięciami dla połączenia koncentrycznego i dla połączenia sieciowego Ethernet. Zabezpieczenie przed przepięciami wykorzystujące diody lawinowe aktywuje się natychmiastowo i nie podlega zużyciu.

W kondycjonerze zastosowano równoległe filtrowanie zakółceń i technologię kontroli współczynnika mocy aby zapewnić wolny od zakłóceń i ograniczeń transfer mocy. Gwiaździste uziemienie każdej pary gniazd dodatkowo redukuje zakłócenia elektromagnetyczne.

Obudowa jest wykonana z paneli aluminiowych. Pomimo wyższych kosztów wybrano aluminium zamiast satli ze względu na niższe rezonanse mechaniczne i niemagntyczny charakter tego materiału. Aby jeszcze bardziej zmniejszyć rezonanse zastosowano grube kapsuły z elastycznej żywicy epoksydowej wokół układów filtrujących i układów chroniących przed przepięciami.

Kondycjoner jest dostarczany z przewodem Transparent Performance Power Cord, ale element ten można zamienić na lepszy model.

Dane techniczne PowerWave X:

[zdjęcie kondycjonera Transparent Audio PowerWave X]
[zdjęcie kondycjonera Transparent Audio PowerWave X - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl