Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LINDY - bezprzewodowe słuchawki nauszne z redukcją szumów LH500XW, LH700XW, LH900XW (8.01.2022)

Do oferty marki Lindy weszły trzy modele bezprzewodowych nausznych słuchawek Bluetooth z aktywną redukcją szumów: LH500XW, LH700XW i LH900XW. Dystrybucję w Polsce prowadzi Rafko.

Wszystkie trzy modele mają aktywną redukcję szumów (ANC) do tłumienia odgłosów z zewnątrz. W dwóch wyższych modelach zastosowano bardziej zaawansowaną technologię hybrydowego ANC (Hybrid ANC). Hybrydowa redukcja szumów zapewnia skuteczniejsze tłumienie dzięki zastosowaniu mikrofonów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz nausznika.

Lindy LH500XW, LH700XW oraz LH900XW posiadają nauszniki wykonane ze skóry proteinowej oraz regulowany pałąk, który umożliwia dopasowanie do głowy i podniesienie komfortu nawet podczas długich sesji użytkowania.

W nowych modelach zastosowano 40-milimetrowe przetworniki z magnesami neodymowymi. Obsługiwany jest kodek aptX. Sterowanie odtwarzaniem utworów, a także regulacja głośności odbywa się poprzez przyciski umieszczone na słuchawce. Wszystkie trzy modele obsługują połaczenia głośnomówiące.

Wraz ze słuchawkami dołączany jest kabel audio 3,5 mm, kabel ładujący USB, adapter do 6,3 mm, adapter samolotowy z podwójną wtyczką, futerał z siateczkowym etui oraz instrukcja.

LH500XW (cena 549zł) mają system redukcji szumu o skuteczności 85%. Do komunikacji Bluetooth w wersji 4.1 zastosowano układ CSR8645. Ładowanie odbywa się przez USB Micro-B. Czas pracy z samym ANC wynosi do 30 godzin, z samym Bluetooth 15 godzin, a z ANC i Bluetooth 12 godzin.

LH700XW (cena 629zł) mają hybrydowy system redukcji szumu o skuteczności 98%. Do komunikacji Bluetooth w wersji 5.0 zastosowano układ QCC3005. Zaimplementowano funkcję Twin Pairing (podwójne parowanie), co umożliwia jednoczesne bezprzewodowe połączenie dwóch urządzeń za pomocą Bluetooth i szybkie przełączanie pomiędzy dwoma źródłami. Ładowanie odbywa się przez USB Micro-B. Czas pracy z samym ANC wynosi do 92 godzin, z samym Bluetooth 50 godzin, a z ANC i Bluetooth 35 godzin.

LH900XW (cena 699zł) mają hybrydowy system redukcji szumu o skuteczności 95%. Do komunikacji Bluetooth w wersji 5.0 zastosowano układ CSR8670. Zaimplementowano funkcję Twin Pairing (podwójne parowanie), co umożliwia jednoczesne bezprzewodowe połączenie dwóch urządzeń za pomocą Bluetooth i szybkie przełączanie pomiędzy dwoma źródłami. Ładowanie odbywa się przez USB C. Czas pracy z samym ANC wynosi do 30 godzin, z samym Bluetooth 15 godzin, a z ANC i Bluetooth 12 godzin. LH900XW mają też technologię Auto-Pause (automatyczna pauza). Po zdjęciu słuchawek i ponownym ich założeniu odtwarzanie jest kontynuowane w tym samym miejscu, w którym zostało przerwane. Natomiast funkcja External Audio Pass-through w trybie ANC pozwala przepuścić niektóre zewnętrzne dźwięki bez konieczności zdejmowania słuchawek.

[zdjęcie słuchawek Lindy LH500XW, LH700XW i LH900XW]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl