Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NUPRIME - przedwzmacniacz stereo ze wzmacniaczem słuchawkowym AMG HPA (30.12.2021)

NuPrime AMG HPA to nowy przedwzmacniacz stereo ze wzmacniaczem słuchawkowym tajwańskiego producenta. Jest on dostępny w jednej, szarej wersji kolorystycznje w cenie 9.795 zł (dystrybucja Rafko).

AMG HPA został wyposażony w trzy wyjścia słuchawkowe (jack 6.3mm, symetryczne 4.4mm, symetryczne 4-stykowe XLR) oraz dwie pary wyjść analogowych (symetryczne XLR i niesymetryczne RCA). Do dyspozycji są trzy wejścia RCA i jedno wejście XLR.

W materiałach firmowych podkreślono wysoką impedancję wejściową równą 1MΩ. Osiągnięto to przy pomocy niskoszumowych tranzystorów JFET w stopniu wejściowym. Obwody wzmocnienia wykorzystują układ w klasie A typu single-ended, bez ujemnego sprzężenia zwrotnego. Konstrukcja układu jest w pełni symetryczna. Stustopniowa regulacja głośności jest realizowana na dwóch układach MUSES72320 i też jest całkowicie symetryczna.

Mocny wzmacniacz słuchawkowy jest w stanie pracować ze słuchawkami o impedancji od 8Ω. Na wyjściu symetrycznym i impedancji obciążenia 32Ω dostępna jest moc 3.500mW. Na wyjściu niesymetrycznym i impedancji obciążenia 600Ω dostępna jest moc 150mW. Użytkownik ma do wyboru dwie nastawy wielkości wzmocnienia (high/low).

W zasilaczu zastosowano transformator R-Core oraz kondensatory filtrujące o pojemności 26.000uF, aby zapewnić szybkie i stabilne zasilanie obwodów przedwzmacniacza.

Na wyposażeniu jest przełącznik do wyboru napięcia zasilania (90-130VAC lub 210-250VAC). Do urządzenia załączny jest pilot zdalnego sterowania.

Dane techniczne NuPrime AMG HPA:

[zdjęcie przedwzmacniacza/wzmacniacza słuchawkowego NuPrime AMG HPA]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl