Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFIMAN - słuchawki przewodowe/bezprzewodowe Deva PRO (18.12.2021)

Na polskim rynku pojawiły się magnetostatyczne, nauszne, otwarte słuchawki HiFiMan Deva PRO. Ich cena wynosi 1.985 zł (dystrybucja Rafko).

Nowy model opiera się na szeroko znanym poprzedniku, a dodatkowo wykorzystuje dwa nowe rozwiązania HiFiMan: technologię Stealth Magnet i architekturę konwersji cyfrowo-analogowej Himalaya R2R DAC.

Słuchawki dają użytkownikowi do dyspozycji 3 rodzaje połączenia. Tak jak poprzednik Deva PRO są wyposażone są w moduł Bluemini, dzięki któremu można korzystać z łączności bezprzewodowej Bluetooth (wersja 5.0, zastosowany układ QCC5124). Obsługiwane są kodeki aptX, aptX HD, AAC, SBC, LDAC. Odbiornik Bluetooth ma tez wbudowany mikrofon. Czas pracy wynosi do 8 godzin.

W Deva PRO adapter Bluemini (który zawiera przetwornik CA i wzmacniacz słuchawkowy) uaktualniono o autorską architekturę Himalaya R2R DAC, która składa się z szeregu rezystorów z nowym algorytmem. Wbudowany przetwornik Himalaya R2R DAC umożliwia transfer plików do 24bit/192kHz za pomocą kabla USB C, którym można przesłać pliki muzyczne z telefonu czy komputera.

Można też skorzystać z tradycyjnego połączenia, za pomocą kabla z miedzi beztlenowej OFC zakończonego wtykiem mini jack 3.5mm.

Słuchawki Deva PRO mają magnetostatyczne przetworniki z firmową technologią Stealth Magnet. Kształt magnesów optymalizuje przechodzenie fali dźwiękowej do ucha. Zmniejszone są turbulencje i dyfrakcja fal dźwiękowych.

Dane techniczne HiFiMAN Deva PRO:

[zdjęcie słuchawek HiFiMan Deva PRO]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl