Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FOSTEX - TH900 MKII Pearl White, limitowana wersja słuchawek (7.12.2021)

Fostex TH900 MKII to znany model w ofercie japońskiego producenta. Teraz wprowadzono jego limitowaną wersję TH900 MKII Pearl White. Ukazała się w ilości 1.000 sztuk. Do Europy trafia jedynie 100 z nich, z czego 10 egzemplarzy do Polski. Sugerowana cena wynosi 7.699 zł (dystrybucja MIP).

TH900 MKII to zamknięte, dynamiczne słuchawki nauszne. Posiadają one unikalne membrany przetworników wykonanych z materiału Biodyna, który jest oparty o bio-celulozę z dodatkiem specjalnych włókien. Druga generacja tych słuchawek wprowadziła pewne zmiany konstrukcyjne, które miały podnieść jakość brzmienia.

Specjalny neodymowy układ magnetyczny ma gęstość strumienia powyżej 1.5 Tesli. Odłączany przewód z wysokiej jakości gniazdami i wtykami wykorzystuje przewodnik z miedzi 7N (99.99999% czystości), jest też bardzo elastyczny i wytrzymały.

Razem ze słuchawkami Fostex TH900 MKII dodawane są też pady proteinowe, które zostały wykonane poprzez specjalny proces z membrany skorupki jaja. Pady te nie tylko mają za zadanie zapewnić wygodę, ale są istotne dla jakości brzmienia.

Wersja Pearl White ma biały perłowy lakier Urushi. Oprócz tego w wersji tej producent zastosował specjalne strojenie słuchawek, które zapewnia między innymi bardziej wyrównany precyzyjny bas w stosunku do pierwowzoru.

Podobnie, jak w przypadku pozostałych edycji tego modelu, w zestawie znajduje się wysokiej jakości stojak na słuchawki oraz skórzana torba.

Dane techniczne Fostex TH900 MKII:

[zdjęcie słuchawek Fostex TH900 MKII Pearl White]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl