Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHIATON - bezprzewodowe słuchawki douszne ODDICT Twig (27.11.2021)

Na nasz rynek weszły w pełni bezprzewodowe, douszne słuchawki Phiaton ODDICT Twig. Ich sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 599 zł (dystrybucja MIP).

Do modelu ODDICT Twig producent opracował nowe przetworniki dynamiczne. Posiadają one 12-milimetrowe membrany z dwuwarstowego papieru węglowego i magnesy neodymowe. Korpusy słuchawek wykonane są z aluminium. Sztywna i przemyślana konstrukcja obudowy ma zapewnić optymalne warunki pracy przetworników.

Obsługiwany jest protokół komunikacji Bluetooth 5.0. Maksymalny zasięg to 10m. Obsługiwane są kodeki SBC i AAC.

Wypolerowane aluminium zostało użyte nie tylko w samych słuchawkach, ale także do konstrukcji etui. Zawiera ono pojemny akumulator, który wspiera funkcję szybkiego ładowania.

Specjalnie dla tych słuchawek producent stworzył aplikację sterującą ODDICT. Dzięki niej można spersonalizować brzmienie słuchawek przy pomocy korektora graficznego. Aplikacja pozwala także sterować funkcją automatycznego odtwarzania, aktualizować oprogramowanie, informuje o stanie baterii oraz posiada funkcję odnajdywania słuchawek.

ODDICT Twig jest odporny na pot i lekką mżawkę, zgodnie ze standardem IPX4. Pozwala to na użytkowanie słuchawek podczas zajęć sportowych.

Czas pełnego ładowania litowo-polimerowej baterii wynosi około 1 godziny. Po naładowaniu czas czuwania wynosi do 30 godzin, czas odtwarzania muzyki do 3 godzin, a czas połączeń głosowych do 2,5 godziny. 10 minut szybkiego ładowania wystarcza na godzinę odtwarzania.

Czas ładowania etui wynosi około 2,5 godziny. Z etui można naładować słuchawki do trzech razy.

Dane techniczne ODDICT Twig:

[zdjęcie słuchawek Oddict Twig]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl