Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - dwa modele w pełni bezprzewodowych słuchawek dousznych (22.11.2021)

Denon zaprezentował swoją pierwszą w Europie linię prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Są to dwa modele, wyposażony w redukcję szumów AH-C830NCW oraz pozbawiony tej funkcji AH-C630W. Słuchawki sa juz dostępne w sprzedaży a dystrybucje prowadzi Horn Distribution.

Słuchawki są kompatybilne z urządzeniami nadającycm sygnał przez Bluetooth. Dynamiczne przetworniki o dużej średnicy zostały zaprojektowane i dostrojone przez Denon Sound Masters.

W ramach prac projektowych przeprowadzono symulacje kanału słuchowego, aby uzyskać kształt dopasowany do uszu wszystkich użytkowników. Każda słuchawka douszna jest wyposażona w wymienne silikonowe końcówki w trzech rozmiarach dla maksymalnego komfortu. Oba modele mają klasę odporności na wilgoć IPX4, dzięki czemu można je bezpiecznie nosić nawet podczas deszczu lub treningów. Kabel USB-C dołączony do zestawu umożliwia ładowanie etui (baterii litowo-jonowej) z dowolnej ładowarki USB lub portu USB komputera.

Oba modele są dostępne w kolorze czarnym lub białym. Model z ANC ma błyszczące wykończenie ze srebrnymi akcentami. Model bez ANC ma matowe wykończenie. Bezprzewodowe słuchawki douszne Denon są już dostępne w sprzedaży na Denon.com.

AH-C830NCW (Cena 749 zł) to słuchawki bezprzewodowe z ANC. Hybrydowa aktywna redukcja szumów wykorzystuje po 2 mikrofony na każdej słuchawce. Za pomocą dotykowego przycisku można przełączać tryb transparentności. Funkcja detekcji użycia wykrywa, kiedy słuchawki są noszone i zdejmowane oraz automatycznie odtwarza i wstrzymuje muzykę. Słuchawki obsługują funkcję Google Fast Pair, która umożliwia łatwe i wygodne parowanie urządzeń. Przetwornik dynamiczny 11mm x 10mm. Słuchawki na jednym ładowaniu pracują do 6 godzin bez ANC lub 4,8 godziny z ANC. Etui ładujące ma energię do pracy przez 24 godzin (sam Bluetooth), lub 19 godzin (Bluetooth + ANC). Aby zapewnić wyrazistość głosu dwa zainstalowane mikrofony współpracują z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, a trzeci mikrofon odpowiada za ochronę kanału słuchowego przed wiatrem i hałasem otoczenia.

AH-C630W (Cena 499 zł) to słuchawki bezprzewodowe. Dynamiczny przetwornik 10mm. Czas pracy słuchawek wynosi do 4.5 godzin, a etui ładujące pozwla wydłużyc go do 18 godzin (odtwarzanie muzyki przez Bluetooth). Do połączen głosowych zastosowano zaawansowany mikrofon.

[zdjęcie słuchawek Denon AH-C830NCW]
[zdjęcie słuchawek Denon AH-C630W]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl