Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KINERA - w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne YH802 (18.11.2021)

Do sprzedaży weszły w pełni bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Kinera YH802. Sugerowana cena wynosi 690 złotych (dystrybucja MIP).

YH802 wykorzystuje nowe, specjalnie zaprojektowane dla tego modelu przetworniki dynamiczne. Posiadają one kompozytowe membrany PEK, neodymowe magnesy i specjalne cewki z miedzi o najwyższej czystości. Drut w cewkach ma tylko 0.03 mm średnicy, co zapewnia bardzo niską masę drgającą.

Słuchawki posiadają redukcję szumów otoczenia. Została ona oparta na układach DSP (Digital Signal Processing), które współpracują z sześcioma mikrofonami pracującymi w trybie macierzy. Taka konfiguracja służy nie tylko skuteczności działania systemu redukcji szumów otoczenia, ale także zapewnieniu czystości rozmów telefonicznych. Układ redukcji szumów wyposażono też w funkcję przezroczystości dla dźwięków otoczenia.

Z myślą o komforcie zastosowano odpowiednio dobrane materiały i zadbano o ergonomiczny kształt. Każda ze słuchawek waży tylko 6 gramów. Model ten spełnia wymogi standardu IPX4, co oznacza, że jest odporny na działanie potu, czy lekkiego deszczu.

Zastosowano nowy system obsługi. Wszystkimi funkcjami odtwarzania oraz rozmów można sterować jednym palcem. Na tylnej części każdej ze słuchawek umieszczono panel dotykowy, dzięki któremu można włączyć i wstrzymać odtwarzanie muzyki, odebrać połączenie, czy sterować głośnością.

Kinera YH802 obsługuje Bluetooth 5.0 oferujący zasięg do 10 metrów. Zastosowano nowe układy XB6366D, co zapewnia niskie opóźnienie od 100 do 120ms. Anteny w modelu YH802 są pozłacane, co pozytywnie wpływa na zasięg i stabilność połączenia. Możliwe jest też działanie w trybie IRBD, który poprawia stabilność połączenia oraz oferuje możliwość pracy w podwójnym trybie master (każda ze słuchawek może pracować całkowicie oddzielnie). Można używać lewej lub prawej słuchawki w trybie mono, bądź pary, jako zestaw stereo. Wspierane są kodeki AAC i SBC.

Dane techniczne Kinera YH802:

[zdjęcie słuchawek Kinera YH802]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl