Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFIMAN - słuchawki planarne Arya Stealth Magnets (12.11.2021)

Na rynek weszły nowe słuchawki planarne Arya Stealth Magnets. Ich cena wynosi 7.695zł (dystrybucja Rafko).

Nowa wersja modelu Arya ma przetworniki planarne z ultracienką membraną, pierwotnie opracowane dla modelu HE-1000 v2. Zastosowano najnowszą technologię Stealth Magnets (niewidzialne magnesy). Unikalny kształt magnesów służy bezkolizyjnemu przechodzeniu fali dźwiękowej do ucha i redukcja zakłóceń powstających przy magnesach o standardowej budowie. Konstrukcja ta ma znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal.

Tak jak w pierwszej wersji zastosowano zaawansowany obwód magnetyczny, który powstał w wyniku wielu lat pracy nad optymalizacją przetworników do słuchawek planarnych. HiFiMAN wykorzystuje asymetryczne ułożenie niewielkich magnesów umieszczonych od strony ucha słuchacza, które znamy także z modeli Sundara i Ananda. Oprócz zmniejszenie poziomu zniekształceń i interferencji wywoływanych pracą membrany, daje to też wysoką skuteczność.

Wygląd słuchawek Arya nawiązuje do modelu HE1000. W wersji Arya Stealth Magnets siateczka maskująca przetwornik jest mniej prześwitująca. Dodatkowo, opatentowany system obudowy Window Shade nie tylko chroni przetwornik przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale przede wszystkim tłumi zewnętrzne odbicia dźwięku.

Konstrukcję słuchawek Arya wykonano z metalu i wysokiej jakości tworzyw, aby zapewnić wytrzymałość, niską masę i komfort. Nausznice o asymetrycznym kształcie dostosowane są do kształtu uszu, a dodatkowo przekręcają się aż o 90 stopni wokół własnej osi, co pozwala na lepsze dopasowanie ich do kształtu głowy.

Dane techniczne Arya Stealth Magnets:

[zdjęcie słuchawek HiFiMan Arya Stealth Magnets]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl