Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ULTRASONE - nowa generacja słuchawek Signature z udoskonalonym systemem S-Logic3 (22.10.2021)

Ultrasone, niemiecki producent słuchawek z Bawarii, wprowadza na rynek trzy modele zamkniętych słuchawek Signature z nową wersję autorskiego systemu S-Logic3. Dystrybucję w Polsce prowadzi MIP.

W nowym systemie zastosowano nowy system podwójnych deflektorów. Służy on temu aby fala akustyczna równomiernie rozchodziła się bezpośrednio od przetworników. Ma to zapewnić lepsze, bardziej naturalne poczucie przestrzeni oraz obrazowanie źródeł pozornych. System jest stosowany w nowo wprowadzanych produktach klasy Signature, na którą składają się modele Signature Master, Signature Natural oraz Signature Pulse.

Wszystkie trzy modele mają impedancję równą 32Ω, a przetworniki mają magnesy neodymowe. Konstrukcja słuchawek zapewnia też niski poziom emisji elektromagnetycznej (ekranowanie ULE).

Signature Master (cena 4.350 złotych) przeznaczone są głównie do zastosowań audiofilskich i studyjnych, jako model referencyjny. Zastosowano 40-milimetrowe przetworniki z membranami mylarowymi napylonymi tytanem. Zastosowane do konstrukcji wytrzymałe tworzywa sztuczne pozwalają sprostać wymaganiom codziennego użytkowania przez profesjonalistów. Poduszki ręcznie produkowane w Niemczech adaptują się do kształtu ucha i głowy. Poza tym zredukowano poziom emisji dźwięku przez słuchawki do otoczenia. Poziom SPL wynosi 98dB. Masa słuchawek to 325g. W zestawie jest prosty kabel 1,5m z wtykiem 3,5mm, prosty kabel 3m z wtykiem 6,3mm i prosty kabel 1,2m z wtykiem 3,5mm, mikrofonem i pilotem. Na muszlach słuchawek umieszczono pozłacany napis Signature Master.

Signature Natural (cena 2.990 złotych) także są przeznaczone głównie do zastosowań audiofilskich i studyjnych. 40-milimetrowe przetworniki z membranami z mylaru powlekanego zapewniają pasmo przenoszenia do 40 kHz. Precyzyjnie wykonane elementy konstrukcyjne z zaawansowanych tworzyw sztucznych mają zapewniać wysoką trwałość. Poziom SPL wynosi 98dB. Masa słuchawek to 310g. W zestawie jest prosty kabel 1,2m z wtykiem 3,5mm, spiralny kabel 3m z wtykiem 6,3mm i prosty kabel 1,2m z wtykiem 3,5mm, mikrofonem i pilotem. Na muszlach umieszczono wykonane z prawdziwego metalu plakietki w srebrnym kolorze.

Signature Pulse (cena 2.499 złotych) przeznaczone są głównie do użytku klubowego, dla DJ-ów. Zastosowano 50-milimetrowe przetworniki z membranami mylarowymi. Walory użytkowe są poszerzone przez możliwości obrócenia muszli. Poziom SPL wynosi 115dB. Masa słuchawek to 310g. W zestawie jest prosty kabel 1,2m z wtykiem 3,5mm i spiralny kabel 3m z wtykiem 6,3mm. Na muszlach umieszono brązowe plakietki.

Dla nowej serii Signature opracowano też nowe, trwałe opakowanie. W trosce o środowisko naturalne wybrano materiały, które można w pełni powtórnie przetworzyć.

[zdjęcie słuchawek Ultrasone Signature Natural]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl