Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NUPRIME - transport sieciowy Stream-9 (13.10.2021)

NuPrime Stream-9 to nowy transport sieciowy marki NuPrime. Jest on dostępny w kolorze czarnym oraz srebrnym, w cenie 4.995 złotych (dystrybucja Rafko).

Na wyposażeniu jest zestaw kilku wyjść cyfrowych. Do dyspozycji jest wyjście AES/EBU XLR, optyczne, koncentryczne RCA oraz HDMI I2S.

Stream-9 może odbierać sygnał z sieci lokalnej przewodowo przez Ethernet lub bezprzewodowo przez WiFi. Kolejna dostępna opcja to bezprzewodowa transmisja przez Bluetooth. Na wyposażeniu są jeszcze dwa wejścia cyfrowe, koncentryczne i optyczne. Obsługiwana jest transmisja WiFi 24-bity/192 kHz. Bluetooth w wersji 5.0 pozwala na zasięg do 30m i pracę z kodekiem aptX HD. Obsługiwane są AirPlay 2 oraz DLNA. Można połączyć się z wszystkimi głównymi serwisami przesyłania strumieniowego online: Spotify, TIDAL, TuneIn, Deezer, a także iHeartRadio, Qobuz i QQ Music.

Opatentowany przez NuPrime układ konwertera częstotliwości próbkowania (SRC) daje użytkownikowi możliwość wyboru up-samplingu PCM od 44,1 kHz do 768 kHz lub DSD64 do DSD255, z zachowaniem bardzo niskiego jittera.

Do operacji obliczeniowych zastosowano 64-bitowy, czterordzeniowy procesor Arm Cortex-A53. Zapewnia on stabilne działanie nawet przy wysokiej rozdzielczości strumieniowania. Zastosowany w Stream-9 liniowy zasilacz zapewnia niski poziom szumów.

Sterowanie systemem muzycznym i wybieranie muzyki źródłowej oraz docelowych głośników możliwe jest poprzez bezpłatną aplikację kompatybilną systemem iOS i systemem Android.

Na wyposażeniu jest też wyjście wyzwalacza. W zestawie załączany jest pilot zdalnego sterowania i kabel do połączenia I2S.

Dane techniczne NuPrime Stream-9:

[zdjęcie transportu sieciowego NuPrime Stream-9]
[zdjęcie transportu sieciowego NuPrime Stream-9 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl