Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AG - nowa submarka dla słuchawek japońskiego Finala (28.09.2021)

Japońska marka Final wprowadziła submarkę AG. Dystrybucję w Polsce prowadzi Fonnex.

Nazwa AG pochodzi od starojapońskiego słowa arigataki co oznacza rzadkie, prawie niemożliwe. Oferta AG obejmuje kilka modeli słuchawek bezprzewodowych.

WHP01K (cena 600 złotych) to bezprzewodowe słuchawki nauszne zaliczane do serii K. Słuchawki wyposażone są w hybrydowy system redukcji szumów. Oferowane są trzy wersje kolorystyczne (black, dark grey, cream). Transmisja to Bluetooth 5.0. Zastosowano chipset Qualcomm QCC3008. Obsługiwane są kodeki SBC, AAC, Qualcomm aptX, aptX LL. Czas odtwarzania muzyki wynosi do 35 godzin.

Cotsubu (cena 329 złotych) są następcą TWS03R z roku 2019. Przemyślane na nowo od podstaw, słuchawki są lżejsze i kompaktowe. Ważą tylko 3,5g jedna. Są najmniejsze i najlżejsze w serii. Zaimplamentowano w nich obsługę dotykową. Przygotowano kilka wersji kolorystycznych (cream, snow, sakura, sky, brownie stone, black). Rodzaj transmisji to Bluetooth 5.2. Słuchawki mają klasę wodoszczelności IPX4. Obsługiwane są kodeki SBC, AAC, Qualcomm aptX. Czas odtwarzania muzyki wynosi do 5 godzin (z podładowywaniem do 20h).

TWS04K (cena 499 złotych) zostały dostrojone pod nadzorem i według wymagań Final. Do wyboru są dwie wersje, czarna i biała. Etui ładujące jest wyposażone w baterię o dużej pojemności, która może w pełni naładować słuchawki 20 razy. Słuchawki posiadają stopień ochrony IPX7. Rodzaj transmisji to Bluetooth 5.0. Zastosowano chipset Qualcomm QCC3020. Obsługiwane są kodeki SBC, AAC, aptX. Czas odtwarzania muzyki wynosi do 9 godzin (z podładowywaniem do 180h).

TWS08R to małe i lekkie słuchawki obsługiwane za pomocą czujnika dotykowego. Mają one klasę wodoodporności IPX4. Korpus słuchawki ma kształt, który ściśle przylega do kanału słuchowego, zapewniając dobrą izolację dźwiękową. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne (black, cream, blue). Rodzaj transmisji to Bluetooth 5.0. Obsługiwane są kodeki SBC, AAC, aptX. Czas odtwarzania muzyki wynosi do 7 godzin (z podładowywaniem do 28h).

[zdjęcie słuchawek AG Cotsubu]
[zdjęcie słuchawek AG WHP01K]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl