Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NAIM AUDIO - obsługa Tidal Connect w zaktualizowanym oprogramowaniu odtwarzaczy strumieniowych (24.09.2021)

Naim Audio wprowadza aktualizacje oprogramowania swoich urządzeń do strumieniowania muzyki. Dostępny od 23 września 2021 nowy firmware umożliwia korzystanie z Tidal Connect. Aktualizację można zainstalować za pomocą aplikacji Naim App.

Tidal Connect pozwala na wykorzystanie wszystkich funkcji aplikacji Tidal App i na przesyłanie utworów w wysokiej jakości bezpośrednio do odtwarzacza lub systemu Naim. Tidal Connect jest dostępny dla wszystkich subskrybentów usługi strumieniowej. Użytkownicy urządzeń marki Naim mogą też nadal korzystać z podstawowych funkcji strumieniowania Tidal za pośrednictwem aplikacji Naim.

Aktualizacja Firmware 3.7 jest dotępna dla systemów muzyczno-strumieniowych:
- Uniti Atom
- Uniti Atom Headphone Edition
- Uniti Star
- Uniti Nova
oraz dedykowanych odtwarzaczy strumieniowych:
- ND5 XS 2
- NDX 2
- ND 555

Podobna aktualizacja jest też przygotowywana dla rodziny głośników bezprzewodowych Mu-so 2nd Generation (Mu-so 2nd Generation, Mu-so Qb 2nd Generation, Mu-so for Bentley Special Edition, Mu-so Wood Edition). Jest ona spodziewana przed końcem 2021 roku.

W modelach Naim starszej generacji nie ma możliwości wprowadzenia obsługi Tidal Connect. Wymagany jest do tego system operacyjny Linux, którego starsze produkty nie są w stanie uruchomić. Użytkownicy tych urządzeń mają dostęp do Tidala za pośrednictwem aplikacji Naim App.

Obsługa Tidal Connect to jedyna znacząca zmiana funkcjonalna w nowym firmwarze. Oprócz tego zaktualizowane są biblioteki AirPlay 2 i Chromecast. Wdrożono też około 30 mniejszych poprawek dotyczących różnych aspektów funkcjonowania urządzeń.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl