Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - subwoofery Thetis 300 i Thetis 340 (16.09.2021)

Do linii Thetis - szczytowej w ofercie marki Triangle - dodano dwa aktywne subwoofery. Są to modele Thetis 300 i Thetis 340, dedykowane zarówno do kina domowego jak i do stereo. Dystrybucję w Polsce prowadzi Rafko.

Głośniki w obydwu subwooferach mają membrany kompozytowe wykonane z celulozy i węgla, co zapewnia wysoką sztywność. Zastosowano masywne magnesy i zawieszenia pozwalające na duży skok membrany. Głośniki pracują w obudowach typu bass-reflex i są zamontowane na dolnej ściance. Szczelinowe, laminarne porty dają redukcję zniekształceń związanych z przepływem powietrza i też są skierowane do dołu.

Wzmacniacze w obu subwooferach pracują w klasie D.

Możliwości funkcjonalne obu modeli są takie same. Do dyspozycji jest wejście LFE (zadania zwrotnicy spełnia wówczas procesor/amplituner KD), standardowe wejście RCA dla systemów hi-fi oraz wejście wysokiego poziomu dla wzmacniaczy, które nie są wyposażone w dedykowane wyjścia subwooferowe. Jest też wyjście wysokopoziomowe do kolumn. Dwa pokrętła pozwalają na manualne dostosowanie głośności oraz częstotliwości zwrotnicy w zakresie 30-120Hz.

Dostępna jest funkcja automatycznego przejścia w tryb czuwania po 20 minutach bez sygnału. Po wykryciu nowego sygnału następuje automatyczna aktywacja. Subwoofery są wyposażone w pilota do regulacji głośności oraz włączania i wyłączania. Wyświetlacz LED na przednim panelu zapewnia widoczność poziomu głośności.

Obudowy zaprojektowano z pomocą sensorów laserowych, które pomogły wychwycić niechciane rezonanse obudowy i wzmocnić ją w kluczowych miejscach.

Specyfikacja Thetis 300:

Specyfikacja Thetis 340:

[zdjęcie subwoofera Triangle Thetis 300]
[zdjęcie subwoofera Triangle Thetis 300 - tylna ścianka]
[zdjęcie subwoofera Triangle Thetis 340 - od dołu]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl