Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NORSTONE - meble AV i akcesoria w ofercie Horn Distribution (6.09.2021)

Firma Horn Distribution S.A. wprowadza do swojej oferty dystrybucyjnej produkty francuskiej marki Norstone. Specjalnością Norstone są akcesoria dla branży audio-video, hi-fi i kina domowego.

Największą część oferty NorStone stanowią meble do sprzętu i podstawy dla głośników. Sa one projektowane we Francji. Do ich produkcji wykorzystywane są różne materiały jak stopy ze szczotkowanego metalu, szkło hartowane czy drewno. Najczęściej integrują one system zarządzania kablami.

Kolejne grupy produktów Norstone, to kable, uchwyty do instalacji sprzętu i inne akcesoria. Aktualnie w dystrybucji Horna znajdują się wybrane produkty, gotowe do natychmiastowej sprzedaży z kategorii stolików RTV i hi-fi, podstaw głośnikowych, kable głośnikowe i inne oraz akcesoria. Oferta będzie sukcesywnie rozszerana, a aktualne informacje można znaleźć na stronie internetowej dystrybutora.

[zdjęcie szafki na sprzęt Norstone Square]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl