Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FOCAL - kolumny podstawkowe i głośnik centralny w serii Aria K2 (4.09.2021)

We wrześniu 2021 do sprzedaży wchodzą dwa nowe modele marki Focal należące do serii Aria K2, kolumny podstawkowe oraz głośnik centralny. Pozwoli to na tworzenie różnych konfiguracji hi-fi i kina domowego wraz z kolumną podłogową Aria K2 936 wprowadzoną na rynek w 2020 roku. Aria K2 to specjalna edycja serii Aria 900, zaprezentowanej po raz pierwszy przez Focala w 2013 roku. Dystrybucję w Polsce prowadzi FNCE.

W obu modelach wykorzystane są przetworniki niskośredniotonowe z firmową membraną K2, z włóknami aramidowymi. Głośniki są produkowane we Francji w zakładach Focala.

Obudowy są wykonane z MDF i mają nierównoległe ścianki. Są wykończone w kolorze Ash Grey, a na przednich panelach zastosowano efekt imitujący skórę. Maskownice są mocowane magnetycznie.

Aria K2 906 to dwudrożny, zestaw bass-reflex. Dolne rejestry odtwarza 16.5-centymetrowy głośnik K2. Głośnik wysokotonowy TNF ma 25-milimetrową, odwróconą kopułkę aluminiowo-magnezową oraz zawieszenia z pianki Poron.

Dane techniczne Aria K2 906:

Aria K2 Center to dwudrożny głośnik centralny. Dolne rejestry odtwarza para 16.5-centymetrowych głośników K2. Głośnik wysokotonowy TNF ma 25-milimetrową, odwróconą kopułkę aluminiowo-magnezową oraz zawieszenia z pianki Poron.

Dane techniczne Aria K2 Center:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Focal Aria K2 906]
[zdjęcie zestawów głośnikowych Focal Aria K2 Center]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl