Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VIOLECTRIC - Chronos, miniaturowy przetwornik CA ze wzmacniaczem słuchawkowym (3.09.2021)

Na nasz rynek wszedł przeznaczony do urządzeń przenośnych miniturowy przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym Violectric Chronos. Jego cena sugerowana wynosi 999 zł (dystrybucja MIP).

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary Chronos przeznaczony jest do pracy z urządzeniami takimi jak telefony czy tablety. Chronos ma wejście USB i wyjście mini-jack 3,5mm, a więc przyda się szczególnie do współpracy z urządzeniami pozbawionymi klasycznego wyjścia słuchawkowego.

Violectric Chronos wspiera sygnał PCM aż do rozdzielczości 32bity/384kHz oraz sygnał DSD aż do DSD256 (quad-DSD). Zapewniono też wyśrubowane parametry techniczne jak duża dynamika i duży odstęp sygnału od szumu, a przy tym udało się też zachować nieduży pobór mocy, prąd jest mniejszy od 200 mA.

Chronos zapewnia szeroką kompatybilność sprzętową. Może pracować z urządzeniami Apple, a także z opartymi o system Android, bez konieczności instalacji dodatkowych sterowników. Dotyczy to też systemu Windows 10. Oprócz tego producent daje w komplecie trzy adaptery na kablu: USB-C do Micro-USB, USB-C do złącza Lightning oraz USB-C do USB-C.

Dane techniczne Violectric Chronos:

[zdjęcie przetwornika CA ze wzmacniaczem słuchawkowym Violectric Chronos]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl