Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLDNOTE - kolumny głośnikowe A6 EVO II oraz A3 EVO II (26.08.2021)

Włoska marka Goldnote zaprezentowała dwa nowe modele kolumn, podłogowe A6 EVO II oraz podstawkowe A3 EVO II.

A6 EVO II to smukła kolumna podłogowa. Obudowę zaprojektowano tak aby uzyskać wysoką sztywność i kontrolę rezonansów. Główna część skrzynki jest lakierowana na czarno a panele boczne są wykończone w orzechu w jednej z dwóch wersji, matowej lub w połysku. Panele boczne mają skośne ścięcia i aluminiowe wstawki. Kolumna ma drewnianą podstawę i wentylowany od dołu bass-reflex.

Głośniki niskośrednitonowe są produkowane we Włoszech, mają membrany z powlekanego papieru i silne magnesy. Głośnik subniskotonowy ma osobną, zamknięta komorę i jest skierowany do dołu. Podzespoły zwrotnicy pochodzą z firm Mundorf i Clarity. Istnieje możliwość zastosowania specjalnych elementów zwrotnicy na zamówienie.

Wersja z matowymi panelami bocznymi kosztuje 6.990 Euro za parę, a wersja lakierowana na wysoki połysk 7.500 Euro.

Dane techniczne A6 EVO II:

A3 EVO II to dwudrożna kolumna podstawkowa bass-reflex. Obudowa jest produkowana we Wloszech i zaprojektowana tak aby uzyskać wysoką sztywność. Główna część skrzynki jest lakierowana na czarno a panele boczne są wykończone w orzechu w jednej z dwóch wersji, matowej lub w połysku.

Głośniki niskośredniotonowe są produkowane specjalnie dla Gold Note, mają membrany z powlekanego papieru. Wysokotonowa, jedwabna kopułka zapewnia pasmo przenoszenia sięgające powyżej 20kHz.

Wersja A3 EVO II z matowymi panelami bocznymi kosztuje 3.990 Euro za parę, a wersja lakierowana na wysoki połysk 4.600 Euro.

Do kolumn można dokupic dedykowane podstawki (cena 990 Euro za parę). Dolna część podstawek jest wykonana z lakierowanego na czarno HDF, a kolumny są ustawiane na wyprofilowanych płytach z 8-milimetrowego aluminium.

Dane techniczne A3 EVO II:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Gold Note A6 EVO II]
[zdjęcie zestawów głośnikowych Gold Note A3 EVO II]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl