Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

POLK AUDIO - przystępna cenowo seria kolumn Monitor XT (25.08.2021)

Na przełomie sierpnia-września 2021 do sprzedaży mają wejść kolumny nowej serii Polk Audio Monitor XT. Seria Monitor XT została objęta pięcioletnią, ograniczoną gwarancją. Dystrybucję prowadzi Horn Distribution.

Seria Monitor XT zawiera kompletny zestaw modeli do konfiguracji systemów stereo i kina domowego. Jak podaje producent wszystkie modele Monitor XT są do siebie dopasowane pod względem barwy dźwięku, aby zapewnić spójne brzmienie w dowolnej konfiguracji.

Seria obejmuje dwie kolumny podłogowe, dwa modele podstawkowe, dwa głośniki centralne (smukły i pełnowymiarowy), aktywny subwoofer i zestaw efektowy. Wszystkie modele są wykończone w kolorze czarnym (Midnight Black).

Zastosowano firmowe technologie Polk Audio. Głośniki z terylenową kopułką odtwarzają dźwięk powyżej 40 kHz. Głośniki niskotonowe opracowano w oparciu o technologię Dynamic Balance. Współpracują one z membranami pasywnymi w modelach podłogowych.

Dedykowany moduł efektowy XT90 pozwala na odtwarzanie efektów górnej warstwy z treści Dolby Atmos, DTS:X i Auro 3D. Można umieścić go kolumnach XT20, XT60 lub XT70, na półce, lub na ścianie.

Aktywny subwoofer Monitor XT12 ma 12-calowy głośnik niskotonowy opracowany w oparciu o technologię Dynamic Balance, o długim skoku membrany. Jest on zasilany przez 100-watowy wzmacniacz klasy AB. XT12 oferuje wejścia liniowe (RCA) i LFE. Istnieje możliwość precyzyjnego dostrojenia za pomocą zmiennej zwrotnicy, polaryzacji i regulacji głośności.

Ceny poszczególnych modeli są następujące:
- XT12 (subwoofer aktywny) ... 1.599 zł/szt.
- XT15 (kolumna podstawkowa) ... 429 zł/szt.
- XT20 (kolumna podstawkowa) ... 599 zł/szt.
- XT30 (pełnowymiarowy głośnik centralny) ... 699 zł/szt.
- XT35 (smukły głośnik centralny) ... 1.299 zł/szt.
- XT60 (kolumna podłogowa) ... 949 zł/szt.
- XT70 (kolumna podłogowa) ... 1.399 zł/szt.
- XT90 (głośnik efektowy) ... 479 zł/szt.

[zdjęcie zestawów głośnikowych Polk Audio Monitor XT]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl