Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NUPRIME - transport CD CDT-9 (14.08.2021)

NuPrime wprowadził unowocześnioną i dostosowaną wyglądem do serii 9 wersję transportu CD CDT-8 Pro. Nowy model to CDT-9. Jest on dostępny w wykończeniu z anodyzowanego aluminium w kolorze czarnym lub srebrnym w cenie 4.995 zł (dystrybucja Rafko).

W zestawie znajdują się antywibracyjne nóżki NuPrime i aluminiowy pilot zdalnego sterowania z ulepszoną funkcjonalnością. Transport korzysta z zewnętrznego zasilacza. Podstawowy zasilacz jest załączony w zestawie. Dla maksymalizacji osiągów zalecane jest zastosowanie zewnętrznego zasilacza sieciowego LPS-212.

Do odczytu płyty zastosowano wysokojakościowy laser Philips SAA7824HL oraz napęd Sony KHM-313. Oprócz fabrycznie tłoczonych płyt CD obsługiwane są też nośniki CD-R i CD-RW. Pojedyncza prędkość transportu minimalizuje wibracje, zwłaszcza przy niewyważonych płytach CD.

CDT-9 wykorzystuje wydajny procesor DSP wykonujący korekcję błędów i kontrolujący główny zegara systemu dekodującego, co pozwala obniżyć jitter. Można skorzystać z funkcji podwyższenia częstotliwości próbkowania aż do PCM 24-bity/768kHz lub DSD256.

CDT-9 ma cztery wyjścia cyfrowe. Wyjście koncentryczne ma transformator izolujący. Wyjście I2S służy do łączenia z produktami marki NuPrime i może nie działać z innymi urządzeniami. Maksymalne parametry sygnału na poszczególnych wyjściach są następujące:
- optyczne ... 24bity/192kHz, DoP64
- koncentryczne ... 24bity/768kHz, DoP256
- AES/EBU .... 24bity/768kHz, DoP256
- HDMI I2S ... 24bity/768kHz, DoP256

Dane techniczne CDT-9:

[zdjęcie transportu CD NuPrime CDT-9]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl