Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BANG & OLUFSEN - bezprzewodowe słuchawki douszne Beoplay EQ (3.08.2021)

Bang & Olufsen zaprezentował w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne Beoplay EQ z adaptacyjną, aktywną redukcją hałasu (Adaptive Active Noise Cancellation). Słuchawki będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, czarny antracytowy i piaskowy złoty (Black Anthracite, Sand Gold Tone) od 19 sierpnia 2021 w cenie 1.899 zł (dystrybucja Horna Distrubution).

Zastosowano przetworniki dynamiczne o średnicy 6,8 mm. W Beoplay EQ pracuje 6 mikrofonów MEMS. Są to 2 mikrofony z technologią redukcji szumów Retune dla połączeń głosowych oraz 4 mikrofony dla adaptacyjnego ANC.

Aby maksymalnie zredukować zakłócenia zewnętrzne Bang & Olufsen połączył aktywną redukcję szumów z uszczelnieniem pasywnym. Dedykowany układ ANC DSP i mikrofony pozwalają na automatyczne dostosowanie poziomów ANC. Dodatkowo mikrofony tworzą technologię kierunkowego kształtowania wiązki, co przekłada się na jakość rozmów i mowy.

Akumulatory w słuchawkach mają pojemnośc po 85mAh a akumulator w etui 340mAh. Czas odtwarzania przy 80dB różowego szumu dla AAC wynosi 6,5 godziny z ANC, wzrasta do 7,5 godziny bez ANC. Czas rozmów wynosi do 5,5 godziny. Wykorzystując jedno ładowanie we wkładkach dousznych i dwa doładowania z etui można uzyskać około 20 godzin pracy.

Czas pełnego ładowania wkładek dousznych w etui wynosi 1,5 godziny, a korzystając z 20-minutowego szybkiego ładowania mozna uzyskac do 2 godzin pracy. Ładowanie etui przez USB-C trwa godzinę i 40 minut a bezprzewodowo (Qi) godzinę i 50 minut.

Słuchawki są niewielkie i ergonomicznie ukształtowane, aby zapewnić wysoki komfort. Są odporne na pot i wodę, zgodnie z normą IP54. Etui z certyfikatem Qi i funkcją bezprzewodowego ładowania jest wykonane z aluminium klasy kosmicznej. Obudowa została zaprojektowana tak, aby była jak najmniejsza i mieściła się w kieszeni.

Oprócz lewej i prawej słuchawki oraz ładującego etui w zestawie znajduje się półmetrowy kabel USB-A/USB-C do ładowania, końcówki COMPLY Sport 200 w rozmiarze średnim, końcówki silikonowe w 4 rozmiarach a także skrócona instrukcja obsługi.

Słuchawki obsługują Bluetooth 5.2 i mają zasięg działania 10m. W pamięci jest 8 ostatnio sparowanych urządzeń. Proces konfiguracji ułatwia certyfikacja Microsoft Swift Pair i Made for iPhone.

Po zadokowaniu w etui następuje magnetycznie aktywowane wyłączanie. Automatyczne przejście w stan gotowości następuje po 15 minutach bez przesyłania muzyki. Do słuchawek dostępna jest też aplikacja. Istniej mozliwość aktualizacji oprogramowania. Kolejna funkcja to obsługa interfejsu zegarka Apple.

Dane techniczne Beoplay EQ:

[zdjęcie słuchawek Bang & Olufsen Beoplay EQ]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl