Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NEW HORIZON AUDIO - włoska marka w dystrybucji Trimexu (20.07.2021)

Trimex z dniem 20 lipca 2021 rozpoczął dystrybucję produktów marki New Horizon Audio. Firma New Horizon Audio została założona pod koniec 2016 roku w celu produkcji gramofonów i powiązanych z nimi akcesoriów. Produkcja odbywa się całkowicie we Włoszech.

W ofercie znajduje się 7 gramofonów w cenach od 1.590 do 18.890 złotych. Są to modele: 101, 121, 201, 202, 203, 301, GDS. Dostępne są różne wersje wykończeń i wyposażenia.

Poza tym w ofercie znajduje się zasilacz z elektroniczną regulacją obrotów i wiele akcesoriów takich jak docisk płyty, mata na talerz, stopki, podkładki do regulacji VTA i inne.

Podstawą dla uruchomienia firmy było połączenie sił dwóch profesjonalistów z sektora hi-fi. Ich kompetencje dotyczyły zarówno strony komercyjnej, jak i technicznej. New Horizon bazuje na oryginalnym projekcie robionym od podstaw. Producent podkreśla wysoką jakość wykorzystywanych materiałów i ogólną solidność wykonania.

[zdjęcie gramofonu New Horizon Audio 301]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl