Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DAN CLARK AUDIO - planarne, zamknięte słuchawki Aeon 2 Noire (9.07.2021)

Na polski rynek weszły słuchawki Dan Clark Audio (wcześniej firma MrSpeakers) Aeon 2 Noire. Cena wynosi 3.999 złotych (dystrybucja MIP).

Pierwsza generacja serii Aeon pojawiła się w 2017 roku. Potem pojawiły się słuchawki Aeon2, o bardzie dopracowanej konstrukcji, lepszej zarówno pod względem brzmieniowym jak i użytkowym.

O ile Aeon 2 są dostępne w wersji zamkniętej i otwartej, to Aeon2 Noire są oferowane tylko w wersji zamkniętej. Nowy model jest wykończony w kolorze czarnym i ma perforowane poduszki. Zmiany dotyczą też brzmienia. Aeon2 Noire zestrojono według Krzywej Harmana. Oznacza to, że w porówaniu z Aeon 2 Closed nieznacznie podniesiono poziom niskich i wysokich tonów, średnie tony są nieco lżejsze, a scena dźwiękowa bardziej oddalona i szersza.

W słuchawkach pracują własne przetworniki planarne z technologiami TrueFlow oraz V-Planar. Do produkcji muszli wykorzystywane jest włókno weglowe.

Słuchawki są wyposażone w podróżne etui, a konstrukcja pałąka umożliwia składanie. W zestawie jest odłączany, 2-metrowy podwójny kabel z zakończeniem 3,5 mm i 1/4 cala.

Dane techniczne Aeon 2 Noire:

[zdjęcie słuchawek Dan Clark Audio Aeon 2 Noire]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl