Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CAMPFIRE AUDIO - nowe słuchawki dokanałowe Satsuma i Honeydew (28.06.2021)

Amerykańska firma Campfire Audio wprowadza dwa nowe produkty. Są to słuchawki dokanałowe Satsuma i Honeydew o relatywnie niskich jak na produkty tej marki cenach. Dystrybucję w Polsce prowadzi MIP.

Satsuma (cena 999 złotych) wykorzystuje szerokopasmowy przetwornik armaturowy umieszczony wewnątrz precyzyjnie wykonanej za pomocą druku 3D komory akustycznej. Zastosowanio wentylowaną konstrukcję armaturową abu uzyskać odpowiednią ilość precyzyjnego basu. Wylot wykonano ze stali nierdzewnej a zewnętrzna obudowa jest wykonana z ABS. W modelu tym zastosowano też firmowy system T.A.E.C. Pasmo przenoszenia rozciąga się w zakresie 5Hz-18kHz, czułość wynosi 94 dB (1kHz, 67 mVrms), a impedancja dla 1kHz jest równa 46.4Ω.

Honeydew (cena 1.199 złotych) słuchawki dokanałowe ze specjalnie zaprojektowanym 10-milimetrowym przetwornikiem dynamicznym. Przetwornik posiada unikalną membranę LCP (liquid crystalline polimer, polimer ciekłokrystaliczny). Komora akustyczna jest wykonana metodą druku 3D, wylot wykonano ze stali nierdzewnej, a zewnętrzna obudowa jest wykonana z ABS. Pasmo przenoszenia rozciąga się w zakresie 5Hz-18kHz, czułość wynosi 94 dB (1kHz, 17,68 mVrms), a impedancja dla 1kHz jest równa 17.44Ω.

Do modeli Satsuma i Honeydew dołączany jest zaprojektowany od postaw kabel Smoky Lite. Jest to konstrukcja typu litz oparta na przewodach z wysokiej czystości miedzi powlekanej srebrem. Konektory MMCX są specjalnie wykonane przez Campfire Audio z miedzi berylowej, co ma zapewniać znakomitą jakość połączenia przez długie lata. Oprócz tego w zestawie jest etui, a także pełny zestaw gąbek i narzędzi.

[zdjęcie słuchawek Campfire Audio Honeydew]
[zdjęcie słuchawek Campfire Audio Honeydew - konstrukcja]
[zdjęcie słuchawek Campfire Audio Satsuma - konstrukcja]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl