Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JJ ELECTRONIC - przedwzmacniacz JJ 243 (20.03.2002)

Firma JJ Electronic po wzmacniaczach JJ322 oraz JJ828, wprowadziła na rynek pierwszy model przedwzmacniacza lampowego JJ 243. Urządzenie oparte jest na lampach 4xJJ E88CC - w sekcji PHONO oraz 2xJJ ECC82 i 2x E88CC w sekcji przedwzmacniacza. JJ 243 posiada 3 wejścia liniowe i wejście PHONO do obsługi wkładek MM/MC. Sekcja przedwzmacniacza gramofonowego ma wielostopniową regulację impedancji i pojemności w zależności od typu wkładki. Urządzenie można używać tylko jako przełącznik wejść, jak przełącznik wejść z pasywną regulacją głośności lub jako przedwzmacniacz aktywny, w zależności od tego, jaki dźwięk odpowiada słuchaczowi najbardziej. JJ Electronic oferuje dwa wariant kolorystyczne: czarny + biały brąz oraz olcha + złoto. Bliższe informacje na stronie www.voice.com.pl.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl