Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - AIO TWIN, aktywne kolumny z obsługą strumieniowania, źródeł cyfrowych i analogowych (1.06.2021)

Do sprzedaży weszły aktywne kolumny Triangle AIO TWIN z obsługą wielu różnych źródeł, w tym także z obsługą strumieniowania. Ich cena wynosi 3.575 zł/2 sztuki (dystrybucja Rafko).

Kolumny dostępne są w kilku wersjach wykończenia (Abyss Blue, Linen Grey, Graphite Black, Frosted White i Brown Maple). Maskownice są trzymane magnetycznie. Przy produkcji maskownic Triangle od kilku lat współpracuje z marką tekstylną Gabriel Bond. Aluminiowe nóżki głośników zapewniają stabilność, a gumowe podkładki wspomagają izolację drgań.

Jedna kolumna zawiera elektronikę, a druga jest pasywna. Załączany jest 3-metrowy kabel do połączenia kolumn. Jest też dostępne wyjście dla subwoofera.

Zestawy mają 1-calowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką i systemem magnesów neodymowych, oraz 13-centymetrowy przetwornik z wklęsłą, papierową membraną. Głośniki zasilane są 50-watowym wzmacniaczem pracującym w klasie D.

Pokrętło regulacji głośności spełnia dodatkowo funkcję przełącznika źródeł. W zestawie jest też pilot zdalnego sterowania.

Dla źródeł analogowych zainstalowano wejście RCA, które może pracować jako liniowe lub gramofonowe (tryb pracy wybierany selektorem na tylnej ściance), a także wejście mini-jack 3.5mm. Dla źródeł cyfrowych dostępne jest wejście optyczne SPDIF. Port USB 2.0 pozwala na podłączenie nośników z plikami do odtwarzania.

Można też odbierać sygnał audio bezprzewodowo przez Bluetooth 5.0, także z obsługą z aptX.

Połączenie sieciowe można zrealizować bezprzewodowo przez Wi-Fi lub przewodowo przez Ethernet. Za pomocą bezpłatnej aplikacji Triangle AIO (dla systemów iOS i Android) możliwe jest przesyłanie utworów w wysokiej rozdzielczości (24 bity/192 kHz). Aplikacja zapewnia dostęp do domowej biblioteki muzycznej znajdującej się na serwerze w sieci i umożliwia przesyłanie strumieniowe z popularnych serwisów strumieniowych (Tidal, Deezer, Spotify, Qobuz, Napster). Aplikacja TuneIn umożliwia dostęp do internetowych stacji radiowych na całym świecie.

Wszystkie domowe urządzenia TRIANGLE AIO można skonfigurować jako multiroom w sieci i monitorować za pomocą technologii Linkplay. Można między innymi kontrolować przesyłanie strumieniowe w każdym pomieszczeniu, regulować natężenie dźwięku czy parować ze sobą głośniki aby wszystkie odtwarzały to samo.

Dane techniczne AIO TWIN:

[zdjęcie kolumn aktywnych Triangle AIO TWIN]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl