Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KBL SOUND - kabel zasilający z nowej serii Himalaya II (26.05.2021)

Na swoją 8 rocznicę firma KBL Sound zaanonsowała nową flagową serię: Himalaya II. Seria ta utrzymana jest w biało-czarnej, minimalistycznej estetyce. Cała linia kabli Himalaya II będzie obejmować kabel zasilający, głośnikowy i sygnałowe z przeznaczeniem do połączeń analogowych, cyfrowych i do toru gramofonowego. Zgodnie z firmową maksymą Himalaya II bazuje na najprostszych rozwiązaniach konstrukcyjnych przy użyciu najwyższej jakości materiałów, aby zminimalizować straty w zasilaniu i przesyle sygnału.

Pierwszym modelem nowej serii jest kabel zasilający. Tradycyjnie już użyte zostały przewodniki z miedzi monokrystalicznej zabezpieczonej przed oksydacją, a izolatorem jest teflon. W stosunku do poprzednika z serii Himalaya wprowadzonych zostało szereg zmian. W kablu Himalaya II wszystkie trzy żyły są fizycznie odseparowane od siebie dla zminimalizowania wzajemnego wpływu pól magnetycznych wytwarzanych przez płynący przez nie prąd. Znacząco poprawiony został współczynnik absorpcji drgań wewnątrz kabla dzięki tunelowemu wytłumieniu. Zastosowano wtyczki najwyższej jakości, czyli Furutech Fi-48 NCF z piezoceramiczną nanotechnologią i wieloma zaawansowanymi patentami.

Dla standardowej długości kabla równej 1,8m cena wynosi 19.700 złotych. Inne długości dostępne są na zamówienie. Oferowane są też wersje z wtykami Furutech Fi-48 typu US oraz z wtykiem IEC C19 do urządzeń wysokoprądowych.

[zdjęcie kabla zasilającego KBL Sound Himalaya II]
[zdjęcie kabla zasilającego KBL Sound Himalaya II - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl