Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JDS LABS - amerykańska elektronika w dystrybucji MIP (25.05.2021)

Na polski rynek weszły produkty amerykańskiej marki JDS Labs specjalizującej się w elektronice audio. Dystrybucję prowadzi MIP.

JDS Labs stara się stosować wysokiej jakości rozwiązania techniczne w urządzeniach o przystępnych cenach. Stosowane są czterowarstwowe płytki drukowane, oscylatory MEMS i starannie zaprojektowane zasilanie zewnętrzne. Wzmacniacze słuchawkowe JDS Labs posiadają niską impedancję wyjściową na poziomie 0,1Ω.

ELEMENT II (cena 2.220 złotych) to flagowy model, łaczy wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz liniowy oraz przetwornik cyfrowo-analogowy. Wzmacniacz słuchawkowy ma moc 1,3W na kanał. Przedwzmacniacz posiada regulację głośności oraz wyjście liniowe. Konwersja CA w ELEMENT II opiera się na najnowszym układzie XMOS oraz sprawdzonym układzie AKM AK4493EQ.

EL AMP II (cena 1.699 złotych) to wzmacniacz słuchawkowy o mocy 1,3W na kanał, co pozwla na wysterowanie wymagających słuchawek. EL AMP II spełnia tez funkcję przedwzmacniacza. Przełączanie miedzy przedwzmacniaczem a słuchawkami odbywa się za pomocą przycisku.

EL DAC II (cena 1.699 złotych) to dedykowany do wzmacniacza EL AMP II przetwornik cyfrowo-analogowy oparty o najnowszą generację układu XMOS na wejściu USB oraz układ konwertera AKM AK4493EQ. Urządzenie to posiada zewnętrzne zasilanie z bardzo niskimi szumami, a ponadto korzysta z precyzyjnego oscylatora taktu zegara MEMS. Wejście SPDIF jest izolowane transformatorem. Istnieje możliwość aktualizacji firmware.

Atom AMP (cena 699 złotych) to wzmacniacz słuchawkowy wraz z przedwzmacniaczem posiadającym dwa wejścia liniowe. Oferuje on moc ponad 500mW przy obciążeniu 150Ω.

Atom DAC (cena 699 złotych) to niedrogi przetwornik cyfrowo-analogowy zaprojektowany do współpracy ze wzmacniaczem Atom AMP. Posiada on najnowszej generacji wejście USB na układzie XMOS oraz wspiera odtwarzanie formatów wysokiej rozdzielczości wraz z DXD, czyli 32bit/384kHz włącznie.

OL SWITCHER (269 złotych) to pasywny przełącznik źródeł posiadający dwa wejścia oraz dwa wyjścia. Urządzenie nie posiada elementów aktywnych.

SUBJECTIVE 3 (cena 689 złotych) to trójzakresowy, w pełni analogowy korektor z regulacją dla tonów niskich, średnich oraz wysokich. Dzięki trzem potencjometrom można dopasować charakter brzmienia do swoich preferencji.

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego JDS Labs Atom AMP]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl