Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IFA - następna edycja wystawy przesunięta na rok 2022 (21.05.2021)

Organizatorzy berlińskiej wystawy IFA zdecydowali, że wbrew wcześniejszym planom edycja w roku 2021 nie odbędzie się w formacie fizycznym. Termin IFA 2022 zaplanowano na 2-6 września 2022.

Decyzja jest podyktowana sytuacją epidemiczną i była konsultowana z ekspertami medycznymi. Wzięto pod uwagę wolniejszą od oczekiwań poprawę sytuacji w wielu regionach świata i pojawienie się nowych wariantów wirusa, a także zróżnicowane tempo programów szczepień w poszczególnych krajach. Organizacja wystawy wymaga podejmowania wielu decyzji dotyczących asygnacji budżetów, planowania podróży i innych przygotowań z dużym wyprzedzeniem. Wszystko to koliduje z sytuacją epidemiczną i wprowadza element zwiększonego ryzyka.

Poza tym część przestrzeni wystawowych została zajęta na potrzeby programu szczepień i na szpital tymczasowy. Wykorzystanie obiektów wystawowych do tych celów też będzie prawdodpodobnie trwało dłużej niż to planowano pierwotnie.

Trwają natomiast przygotowania do innych wystaw organizatora takich jak Berlin Photo Week oraz SHIFT Mobility.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl