Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WILSON - trójdrożne, podstawkowe kolumny Classic (4.05.2021)

Do sprzedaży weszły trójdrożne, podstawkowe kolumny Wilson Classic. Właścicielem marki Wilson jest firma Horn Distribution, obchodząca w tym roku swoje 30-lecie.

Kolumny Wilson Classic są już dostępne w cenie detalicznej 2.998 zł za parę. Do kolumn oferowane są też oddzielnie podstawki Classic Stand w cenie 998 zł za parę. Tak jak inne głośniki pasywne marki Wilson, model Classic jest objęty promocją do końca 2021 roku. W jej ramach wszyscy nabywcy otrzymują nieodpłatnie prawo do 10 letniej gwarancji.

Classic to klasyczna trójdrożna konstrukcja na podstawki, o stosunkowo szerokiej obudowie. Skrzynka z grubego MDF-u została wykończona okleiną winylową o wyraźnej fakturze. Dostępne są dwa wykończenia kolorystyczne: czarne Black Ash o strukturze drewna czarnego dębu oraz drugie w charakterze Tobacco, imitujące kolor i strukturę suszonych liści tytoniu. Całą powierzchnię przedniej ścianki kolumny zamyka czarna, mocowana magnetycznie maskownica z neutralnego akustycznie materiału.

Przetwornik wysokotonowy ma 1-calową, tekstylną kopułkę. Przetwornik średniotonowy o rozmiarze 13cm ma kevlarową membranę i sztywny kosz z ciśnieniowo odlewanego aluminium. Także 8-calowy głośnik basowy ma kevlarową membranę i aluminiowy kosz.

Na tyle obudowy rozmieszczono dwa porty basowe Dual Bass Reflex. Z tego względu wskazane jest takie ustawienie kolumn, by odległość tylnej ścianki obudowy od ściany pomieszczenia wynosiła minimum 50 cm. Na tylnej ściance znajdują się też pozłacane, podwójne, zakręcane terminale głośnikowe o dużych nakrętkach. Pozwlają one na stosowanie bi-wiringu.

Opracowane do kolumn Wilson Classic podstawki Classic Stand mają solidną konstrukcję z MDF. Podstawki Classic Stand dostępne są w kolorze czarnym. Ich powierzchnia pokryta jest strukturalną okleiną podobną do farby młotkowej, co nadaje im wygląd, jakby były wykonane ze stali. W komplecie znajdują się 4 duże metalowe kolce z podkładkami i 4 nóżki silikonowe.

Dane techniczne Wilson Classic:

Dane techniczne Wilson Stand:

[zdjęcie zestawów głosnikowych Wilson Classic]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl