Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - odbiornik Bluetooth V90-BLU5 HD (30.04.2021)

Seria V90 Musical Fidelity została poszerzona o nowy model. Jest to odbiornik Bluetooth V90 BLU5 HD. Jego cena wynosi 1.879zł (dystrybucja Rafko).

V90 BLU5 HD wykorzystuje do odbioru układ Qualcomm CSR8670. Zaimplementowano Bluetooth w wersji 5.0. Obsługiwane są kodeki SBC, aptX, aptX HD. Choć CSR8670 ma wbudowany konwerter C/A 24/192, to konstruktorzy Musical Fidelity zaprojektowali osobną sekcję cyfrową aby uzyskać jeszcze wyższą jakość. Zastosowano przetwornik C/A Burr-Brown PCM 1781D 24/192 oraz układ Burr-Brown SRC4392 (re-Clocking i up-Sampling).

V90 BLU 5 HD korzysta z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, co zapewnia większy zasięg i przepustowość transmisji oraz stabilniejsze połączenie bezprzewodowe.

V90 BLU5 HD można zintegrować z systemem audio nawet jeśli brakuje wolnego wejścia dla dodatkowego urzadzenia. Na wyposażeniu są wejścia/wyjścia analogowe RCA, cyfrowe optyczne i cyfrowe koncentryczne. Mogą one pracować w trybie przelotowym (pass-through) i przekazywać sygnał z wejścia na wyjście. Natomiast kiedy obierany jest sygnał Bluetooth, V90 BLU5 HD wykrywa to automatycznie i ten sygnał kieruje na wyjście.

Wyjścia cyfrowe umożliwiają podłączenie do zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego.

W zestawie załączony jest zasilacz 12VDC 500mA, antena Bluetooth i instrukcja obsługi.

Dane techniczne V90 BLU5 HD:

[zdjęcie odbiornika Bluetooth Musical Fidelity V90 BLU5 HD]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl