Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MEE AUDIO - bezprzewodowe słuchawki dokanałowe MEE Audio X20 ANC (27.04.2021)

Na nasz rynek weszły bezprzewodowe słuchawki dokanałowe MEE Audio X20 ANC. Ich cena wynosi 479 zlotych (dystrybucja Rafko).

MEE Audio X20 ANC są pełni bezprzewodowe, z niezależnymi słuchawkami z lewej i prawej strony. Podwójne, zintegrowane mikrofony umożliwiają odbieranie połączeń telefonicznych przy użyciu jednej lub obu słuchawek. Na wyposażeniu jest uruchamiana na żądanie aktywna redukcja szumów (ANC) poprawiająca odsłuch w hałaśliwym otoczeniu.

Słuchawki mają 10-milimetrowe przetworniki. Konstrukcja jest lekka i ergonomiczna, a dodatkowo zapewnia wodoodporność klasy IPX4.

Sterowanie dotykowe daje dostęp do takich funkcji jak: odbieranie/zakończenie połączenia, odtwarzanie/pauza, przeskok do następnego/poprzedniego utworu, aktywacja Siri lub Asystenta Google, włączanie/wyłączanie ANC.

Wraz ze słuchawkami w zestawie jest etui ładujące z wbudowanym akumulatorem, kabel do ładowania USB typu C, gumki dokanałowe w 3 rozmiarach i instrukcja obsługi.

Jedno ładowanie trwa 1,5 godziny i zapewnia do 5 godzin odtwarzania z aktywną redukcją szumów. Wykorzystanie energii z etui pozwala wydłużyć pracę do 25 godzin.

Dane techniczne X20 ANC:

[zdjęcie słuchawek Mee Audio X20 ANC]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl