Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WILSON - podłogowe, trójdrożne kolumny Seven (26.04.2021)

Do serii Digits marki Wilson dołączył kolejny model, podłogowa kolumna Seven. Wilson to marka firmy Horn Distribution. Pasywne kolumny marki Wilson są teraz objęte promocją. W jej ramach udzielana jest 10-letnia gwarancja na egzemplarze zakupione do końca 2021 roku. Wilson Seven są już dostępne w cenie detalicznej 3.598 zł za parę.

Wilson Seven to obecnie największe wśród kolumn pasywnych z linii Digits. Są to 3-drożne zestawy w obudowie bass-reflex, polecane do większych pomieszczeń, zarówno do pracy w systemach stereo, jak i do systemów kina domowego.

Wysokie tony odtwarza głośnik z 1-calową, miękką kopułką i neodymowym magnesem. Membrany dwóch przetworników niskotonowych o rozmiarze 6,5 cala oraz jednego średnio-niskotonowego o rozmiarze 5,5 cala zostały wykonane z celulozy o specjalnej strukturze, co zapewnia wytrzymałość i niewielką masą. Membrany są zamontowane na gumowych zawieszeniach.

Dwa duże porty basowe zostały umieszczone z tyłu obudowy. Podwójne terminale połączeniowe umożliwiają zastosowania bi-wiringu. Duże i wygodne do obsługi nakrętki skierowane ku górze, a styki pokryto powłoką ze złota.

Obudowy są zbudowane z MDF i mają w przekroju poprzecznym kształt trapezu. Tylna ścianka jest węższa od przedniej. U dołu znajduje się zespolony z resztą obudowy cokół wystający nieznacznie poza obwód głównej bryły.

Ścianki boczne i tylna są oklejone winylem z widocznymi słojami drewna. Dostępne są dwie wersje: czarna obudowa Black Oak z satynowanym czarnym frontem oraz obudowa w kolorze jasnego dębu Light Oak z frontem białym.

Montowane magnetycznie maskownice pokrywają około 2/3 wysokości frontów kolumn i są wykonane ze specjalnego tworzywa pokrytego akustycznie neutralnym materiałem. Każda kolumna jest wyposażona w dwie maskownice o różnej fakturze i kolorze, co pozwala wpasować się w stylistykę pomieszczenia. W kolumnach w kolorze Light Oak dołączone do kompletu maskownice są w kolorach szarym i czarnym, a w kolumnach Black Oak w dwóch różnych wersjach w kolorze czarnym, ale o różnej fakturze. Jedna jest standardowa matowa, druga lekko połyskliwa, gładka.

Dane techniczne Wilson Seven:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Wilson Seven]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl