Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ASTELL&KERN - obsługa Roon we flagowych odtwarzaczach SP1000 oraz SP2000 (24.04.2021)

Udostępnione niedawno aktualizacje oprogramowania do flagowych odtwarzaczy marki Astell&Kern wprowadziły obsługę platformy Roon w tych urządzeniach. Chodzi o aktaulizację do wersji 1.31 dla modelu SP1000 oraz aktualizację 1.57 dla modelu SP2000.

Wspomniane aktualizacje pozwalają odtwarzaczom na połączenie z Roonem bez konieczności dodatkowej konfiguracji. Dzięki temu do SP1000 i SP2000 można dostarczyć za pośrednictwem sieci sygnał audio w trybie bit-perfect i użyć tych odtwarzaczy jako głównego źródła dźwięku na przykład w stacjonarnym systemie audio. Jednocześnie mogą one być również odtwarzaczami dla dowolnych zasobów sieciowych, którymi dysponujemy.

Według materiałów prasowaych takie zastosowanie jest warte uwagi za względu na wysoką jakość przetworników cyfrowo-analogowych (AKM AK4497EQ w SP1000 oraz AKM AK4499EQ w SP2000) oraz sekcji audio.

Platforma Roon to płatne rozwiązanie do strumieniowania audio, zoptymalizowane pod kątem brzmienia, a także oferujące bogaty zestaw możliwości funkcjonalnych.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl