Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WILSON - podłogowe kolumny Six Power z wbudowanym aktywnym subwooferem (1.04.2021)

Oferta marki Wilson poszerzyła się o nowe kolumny Six Power. Zestawy te mają wbudowany aktywny subwoofer. Właścicielem marki Wilson jest Horn Distribution. Kolumny są już dostępne w cenie detalicznej 3.200 zł za parę.

Wilson Six Power to kolumny podłogowe ze zintegrowanym aktywnym subwooferem. W sekcji pasywnej pracuje 1-calowy głośnik wysokotonowy, głośnik nisko-średniotonowy 6,5 cala i głośnik basowy 6,5 cala. W sekcji aktywnego subwoofera zastosowano dwa głośniki niskotonowe 6,5 cala. Dwa porty bass-reflex mają ujścia na tylnej ściance. Sekcja aktywna ma monofoniczne wejście RCA.

Kolumny mają dwa tryby pracy. Jeśli sekcja subwoofera zostanie podłączona do zasilania i włączona wspomaga ona pozostałe głosniki w zakresie basu. Można też użytkować kolumny jako czysto pasywne i sekcja subwoofera pozostaje wyłączona, a jej głośniki nie pracują.

Przy włączonym subwooferze możliwa jest regulacja głośności wzmacniacza basu, służy do tego krokowy potencjometr.

Kolumny wykończone są okleiną imitującą słoje drewna. Dostępne są dwa warianty kolorystyczne, Light Oak oraz Black. Maskownice są mocowane magnetycznie i pokrywają niemal całkowicie frontową ściankę neutralną akustycznie tkaniną. Dla kolumn Light Oak można wybraż maskownicę w kolorze czarnym lub szarym. Dla kolumn czarnych maskownice są dostępne w wersji czarnej standardowej i czarnej o połyskliwej strukturze. Logotyp Wilson w dolnej części kolumny ma dyskretne białe podświetlenie. Do zestawu dołączane są kolce.

Dane techniczne Wilson Six Power:

[zdjęcie kolumn Wilson Six Power]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl