Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BANG & OLUFSEN - bezprzewodowe słuchawki Beoplay HX (30.03.2021)

Firma Bang & Olufsen zaprezentowała bezprzewodowe słuchawki Beoplay HX. Po wykonaniu rejestracji objęte są globalną, trzyletnią gwarancją, a ich cena wynosi 2.299 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

Słuchawki mają cyfrowy system redukcji szumów (ANC). Zastosowano nowej generacji technologię Digital Adaptive Active Noise Cancellation. Minimalizuje ona niepożądane hałasy bez pogorszenia jakości dźwięku. Na wyposażeniu jest też tryb przeźroczystości (transparency mode).

W Beoplay HX pracują specjalnie zaprojektowane, 40-milimetrowe przetworniki dynamiczne z magnesami neodymowymi i portami basowymi dla optymalizacji odtwarzania niskich tonów.

Cztery dedykowane mikrofony zapewniają wysoką jakość rozmów dzięki technologii kształtowania wiązki.

Wbudowany, niewymienny akumulator litowo-jonowy o pojemności 1110mAh pozwala osiągnąć do 35 godzin czasu odtwarzania z włączonym ANC, lub 40 godzin bez ANC z łącznością Bluetooth. Ładowanie napięciem 5V odbywa się przez złącze USB-C i trwa około 3 godzin.

Za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Bang & Olufsen użytkownicy mogą zmieniać profile dźwiękowe, ustawienia ANC, a także uzyskać dostęp do najważniejszych funkcji bezpośrednio w interfejsie słuchawek.

Prawy przycisk obsługuje funkcje On/Off/parowanie BT. Lewy przycisk pozwala na przełączanie ustawień wstępnych ANC, sterowanie asystentem głosowym lub działa jako przycisk wielofunkcyjny. Interfejs dotykowy na prawej nausznicy wykonuje funkcje: Odtwarzanie/Pauza, Wyciszanie/Wyłączanie, Zwiększanie/zmniejszanie głośności, Następny/Poprzedni lub odbieranie/kończenie połączeń.

Łączność bezprzewodowa bazuje na Bluetooth 5.1. Zasięg działania wynosi 12m. Słuchawki posiadają certyfikaty Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair i Made for iPhone (MFi). Proces konfiguracji słuchawek można przeprowadzić z urządzeniami z systemem Android, jak i Apple. Beoplay HX zapamiętują 8 ostatnich sparowanych urządzeń. Dostępna jest funkcja Multipoint z dwoma równolegle działającymi urządzeniami.

Beoplay HX zaprojektowano też pod kątem zapewnienia wysokiego komfortu. Konstrukcja jest lekka, wytrzymała i ergonomiczna. Ulepszony pałąk posiada strefę odciążenia środkowego dla długotrwałego noszenia. Poduszki są wykonane z miękkiej skóry jagnięcej, a materiał wewnętrzny składa się z pianki z pamięcią, która dopasowuje się do kształtu i krzywizn ucha. Górna część pałąka wykonana jest z bydlęcej skóry o gładkim ziarnie, podczas gdy dolna część pałąka pokryta jest dzianiną.

Do słuchawek dołączony jest dopasowany futerał z tkaniny, który chroni słuchawki i ich akcesoria podczas podróży. W komplecie jest też kabel USB-A do USB-C 1.25 m, kabel stereo 3.5 mm 1.25m oraz skrócona instrukcja obsługi. Lista akcesoriów dostępnych do tego modelu obejmuje tkaninowy futerał, poduszki nauszników (L/R), kabel USB-A do USB-C 1.25 m, kable stereo 3,5 mm (długi i krótki) oraz adapter samolotowy.

Słuchawki są dostępne w kolorach Black Anthracite, Sand i Timber. Wykorzystano materiały takie jak miękka skóra i polerowane aluminium, zarówno dla uzyskania estetyki jaki i trwałości. Suwaki ramion wykonane są z anodyzowanego, perłowego aluminium pochodzącego z recyklingu, z lekko szczotkowanym detalem w górnej części. Talerz wykonany jest z aluminium o diamentowym wykończeniu, umieszczony w polimerowej, malowanej strukturze z przetworzonego plastiku, tworząc kontrast pomiędzy naprzemiennym wrażeniem gładkości i matu.

Dane techniczne Beoplay HX:

[zdjęcie słuchawek Bang & Olufsen Beoplay HX]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl