Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFIMAN - planarne słuchawki HE400se (29.03.2021)

Już kilka miesięcy po debiucie modelu HE400i v.2020 pojawiają się kolejne słuchawki HiFiMan serii HE400. Począwszy od kwietnia 2021 do sprzedaży ma wejść model HE400se. Cenę ustalono na 749 złotych (dystrybucja Rafko).

HE400se to wokółuszne słuchawki otwarte z przetwornikami planarnymi. Firmowe materiały podkreśłaja komfort noszenia. Zastosowano ulepszony, regulowany pałąk. Zmiejszono masę do 390 gramów). Oprócz tego zastosowano fazowane, hybrydowe nauszniki. Nawet w upalne dni HE400se nie nagrzewa się i zapewnia komfort użytkowania. Aby zapewnić wytrzymałość przetworniki HE-400se chroni obudowa nowego projektu, która zapewnia większą trwałość i ochronę nawet w trudnych warunkach pogodowych.

W HE-400se wykorzystno specjalnie zaprojektowany magnes Stealth. Technologia ta, zastosowana pierwszy raz w słuchawkach SUSVARA, ułatwia swobodny przepływ fal dźwiękowych, zmniejszając ich turbulencję. Cała konstrukcja minimalizuje dyfrakcję fal, co ma zapewnić szczegółowe obrazowanie oraz spójność brzmienia.

Dzięki stosunkowo wysokiej czułości HE400se mogą być używane ze wzmacniaczmi o niskiej mocy, także wbudowanymi w smartfonach czy tabletach.

Dane techniczne HE400se:

[zdjęcie słuchawek HiFiMan HE400se]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl