Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NXT - technologia przeźroczystych głośników SoundVu, nowi licencjobiorcy nxt (18.03.1999)

W komunikatach z końca lutego firma NXT podała dwie informacje o rozwoju technologii płaskich paneli głośnikowych. Liczba licencjobiorców nxt liczy już 90 firm. Wśród wymienionych w ostatnim komunikacie kolejnych 24 producentów znajdują się między innymi takie marki jak: Alpine, Bosch (kontrolujący Blaupunkta), Elac, Grundig, MB Quart, Revox.

NXT zaprezentowało też prototypy paneli nowego typu - SoundVu. Ta przełomowa technologia pozwala na budowę przeźroczystych paneli, które mogą być używane w połączeniu z telewizorami, monitorami komputerowymi itp. SoundVu pozwala wyeliminować osobne głośniki i w pełni zintegrować dźwięk z obrazem. Technologia SoundVu częściowo opiera się na doświadczeniach z paneli nxt, ale na jej potrzeby opracowano też szereg nowych rozwiązań, które będą przedmiotem osobnych umów licencyjnych. Pierwsze produkty wykorzystujące SoundVu spodziewane są na rynku za 18 miesięcy.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl