Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFIMAN - w pełni bezprzewodowe, douszne słuchawki TWS800 (17.03.2021)

Na rynek weszły w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne HiFiMAN TWS800. Ich cena wynosi 1.469 złotych (dystrybucja Rafko).

W TWS800 zastosowano przetworniki dynamiczne z membranami Topology Diaphragm. Membrana pokryta jest bardzo cienką, nanocząsteczkową powłoką o specjalnym geometrycznym wzorze. Według materiałów producenta membrany Topology Diaphragm wymagają wstępnego wypracowania i dopiero po 10-20 godzinach pracy osiągają swoje właściwe brzmienie. Impedancja przetworników jest stosunkowo wysoka i wynosi 150Ω, a cewki mają niską masę.

Słuchawki łączą się bez kabla zarówno z urządzeniem odtwarzającym, jak i między sobą. Sterowanie odbywa dotykowo na obydwu słuchawkach. Seria stuknięć lewej lub prawej słuchawki aktywuje funkcje odtwarzania muzyki, przełączania utworów, zmiany głośności lub asystenta głosowego (Siri, Alexa, Google Assistant).

Wbudowane akumulatory pozwalają na pracę do 4.5 godziny, a etui oferuje aż 6 pełnych doładowań, co wydłuża łączny czas pracy do 31.5 godziny. Ładowanie odbywa się poprzez wygodne łącze USB-C.

Chromowana obudowa nauszników jest półprzezroczysta, a pod muszlą umieszczono diody LED wskazujące stan ładowania/parowania. W komplecie ze słuchawkami znajduje się aż 8 zestawów silikonowych końcówek dousznych o różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu każdy użytkownik może je optymalnie dopasować pod względem komfortu noszenia i poziomu izolacji. Zgodnośc z normą IPX4 oznacza, że słuchawki są odporne na pot i lekkie opady deszczu.

Dane techniczne TWS800:

[zdjęcie słuchawek HiFiMan TWS800]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl