Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FOCAL - otwarte, wokółuszne słuchawki Clear Mg (16.03.2021)

Francuska firma Focal przedstawiła nowe słuchawki Clear Mg. Są to otwarte słuchawki wokółuszne. Na polskim rynku dystrybucję prowadzi FNCE.

Po czterech latach badań i testów, w firmie Focal zaprojektowano kopułkę magnezową dla przetworników Clear Mg. Nowy stop w połączeniu z kopułką o profilu w kształcie litery M dał membranę lżejszą, sztywniejszą, z lepszym tłumieniem. Wewnętrzna maskownica ma też profil litery M, dopasowany do profilu membrany. Kratka na zewnętrznej stronie nauszników wykorzystuje wzór plastra miodu.

Aluminiowe jarzmo opracowano tak, aby dopasować się do kształtu twarzy. Pałąk z wyściółką jest pokryty prawdziwą skórą i mikrofibrą, zapewnia stałą krzywiznę niezależnie od kierunku obrotu głowy. Poduszki z perforowanej mikrofibry mają zapewnić komfort i wygodę.

Słuchawki mają nowe, kasztanowe wykończenie (Chestnut) połączone z metalowymi akcentami. Etui transportowe zostało wykonane w kolorach pasujących do słuchawek. W zestawie dołączane są dwa kable i adapter. Jeden kabel o długości 1,2m zakończony jest wtykim mini-jack 3,5mm, a adapter pozwala go też zakończyć wtykiem jack 6,35mm. Drugi kabel ma długość 3m i jest zakończony 4-stykowym wtykiem XLR.

Dane techniczne Focal Clear Mg:

[zdjęcie słuchawek Focal Clear Mg]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl