Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFIMAN - słuchawki zamknięte HE-R10D z przetwornikiem dynamicznym (11.03.2021)

Na rynek weszły nowe słuchawki HiFiMan HE-R10D. Chociaż marka HiFiMan jest silnie kojarzona ze słuchawkami planarnymi, nowy model wykorzystuje przetworniki dynamiczne. Cena HE-R10D wynosi 6.295 zł (dystrybucja Rafko).

HE-R10D to słuchawki wokółuszne o zamkniętej konstrukcji. Nauszniki wykonano z litego drewna sosnowego. Relatywnie duża przestrzeń wewnętrzna drewnianej muszli zwiększa możliwości dźwiękowe słuchawek. Poduszki HiFiMan Tranquility zrobiono z wysokiej jakości zamszu oraz wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu. Dzięki mocowaniu na rzep, można je w razie potrzeby łatwo wymienić. Szkielet pałąka został wykonany ze stali.

Zastosowano sprawdzoną technologię Topology Diaphragm. Jej inspiracją była praca doktorska Dr Fang Bian, założyciela firmy HiFiMan. Na powierzchnię membrany nałożono specjalną nanocząsteczkową powłokę o zróżnicowanym wzorze. Przetwornik ma średnicę 50 mm, a impedancja wynosi 32Ω.

HE-R10D otrzymujemy w dużej walizce. Wewnątrz znajdują się trzy kable: z wtykiem mini-jack 3,5mm (1,5m), z symetrycznym wtykiem XLR (3m) i z wtykiem jack 6,35mm (3m).

Dane techniczne HE-R10D:

HE-R10D to kolejne po Deva 3w1 słuchawki, które dzięki opcjonalnemu modułowi Blumini można przekształcić w wersję bezprzewodową Bluetooth.

Specyfikacja Bluemini (opcjonalnie):

[zdjęcie słuchawek HiFiMan HE-R10D]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl