Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ALO AUDIO - Pilot, miniaturowy przetwornik CA USB ze wzmacniaczem słuchawkowym (10.02.2021)

Na nasz rynek wszedł przetwornik cyfrowo-analogowy USB wraz ze wzmacniaczem słuchawkowym ALO Audio Pilot. Cenę produktu w Polsce ustalono na 599zł (dystrybucja MIP). Amerykański producent ALO Audio ma swojej ofercie elektronikę i kable (sygnowane ALO Audio), a także słuchawki (sygnowane Campfire Audio).

Urządzenie wyróżnia się swoją formą. Całość mieści się w zminiaturyzowanej, aluminiowej obudowie przypominjącej adapter do słuchawek.

ALO Audio Pilot wyposażony został w układ konwertera cyfrowo-analogowego ESS Sabre 9281C PRO, dzięki czemu udało się uzyskać dynamikę 120dB oraz zniekształcenia 0,0006%. Zastosowany układ charakteryzuje się też niskim poborem mocy, co jest istotne przy zasilaniu z urządzeń przenośnych. Impedancja wyjściowa wzmacniacza słuchawkowego nie przekracza 2Ω.

Pilot zapewnia natywne wsparcie dla gęstych formatów plików muzycznych, może przetworzyć sygnał PCM do 384kHz oraz DSD do 5.6MHz. Zapewnia też wsparcie dla plików MQA. Na urządzeniu znajduje się dioda, która zmienia kolor w zależności od aktualnego próbkowania sygnału. Dla jakości standardowej (do 48kHz) świeci ona na niebiesko, dla wysokiej jakości na czerwono, a dla plików MQA na fioletowo.

Dzięki złączu USB-C Pilot jest w stanie współpracować z każdym nowo zaprojektowanym smartfonem, a dzięki dołączonemu adapterowi LTG-Lightning pracuje także z urządzeniami opartymi na iOS. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Android, iOS, Windows 10 oraz Mac.

[zdjęcie przetwornika CA ze wzmacniaczem ALO Audio Pilot]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl