Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - nowi właściciele firmy (4.02.2021)

Znana kanadyjska firma Bryston zmieniła właściciela. Należy ona teraz do Jamesa Tannera oraz Colquhoun Audio, tak więc nadal pozostaje przedsiębiorstwem kanadyjskim.

James Tanner to firmowy weteran. Zaczął pracować w Brystonie w 1976 roku, od wielu lat był w firmie wicedyrektorem. Natomiast Colquhoun Audio to kanadyjska firma związana z marką Axiom. Nowym dyrektorem Brystona został James Tanner.

Chris Russel, który wcześniej kierował firmą przechodzi na emeryturę, ale pozostanie z nią związany w roli konsultanta. Firmę Bryston założyli krewni Russela we wczesnych latach 1970-tych.

James Tanner planuje udoskonalić współpracę firmy z kontrahentami i klientami. Mają być wprowadzone nowe usługi takie jak internetowy portal do obsługi zamówień, zwiększony zespół do obsługi sprzedaży, czy lepsze wsparcie na żywo dla kontrahentów i klientów. Rozwinięty ma też być dział badawczo-rozwojowy i baza produkcyjna.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl