Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LYNGDORF - CS-1, kolumna do zabudowy w meblach (29.01.2021)

Firma Lyngdorf Audio wprowadza do oferty nową, pełnopasmową, dwudrożną kolumnę głośnikową CS-1. Jest to zestaw zaprojektowany specjalnie do zabudowy, aby ułatwić instalację w szafkach stojących, komodach czy szafkach pod telewizor. Kolumny CS-1 są lakierowane na czarny mat, a cena wynosi 2.890 złotych za sztukę (dystrybucja Trimex).

Ze względu na przyjęte założenia projektowe dotyczące sposobu użytkowania Lyngdorf CS-1 jest skonstruowany jako konstrukcja pozioma, bass-refleks jest skierowany do przodu, a głośnik wysokotonowy jest zamontowany na wysuniętej i pochylonej pod kątem powierzchni. Takie umieszczenie głośnika pozwala zmniejszyć dyfrakcję dźwięku na krawędziach wnęki meblowej i poprawia kierowanie dźwięku w stronę obszaru odsłuchu.

W CS-1 zastosowano ten sam przetwornik niskośredniotonowy oraz głośnik wysokotonowy, co w dwudrożnych zestawach głośnikowych FR-1, natomiast cała konstrukcja i dostrojenie dźwięku zostały specjalnie zaprojektowane do umieszczenia w szafce.

Obudowa CS-1 to solidna konstrukcja z MDF, pokryta trwałym i łatwym do czyszczenia matowym, czarnym lakierem. Objętość wynosi 15 litrów. W zestawie dostarczane są samoprzylepne gumowe podkładki, które zapobiegają zarysowaniu powierzchni mebli, a jednocześnie zapobiegają przenoszeniu drgań z głośnika na szafkę. Lyngdorf CS-1 jest dostarczany bez przedniej maskownicy. W materiałach producenta prezentowana jest za to koncepcja użytkowania kolumny za drzwiczkami z tkaniny w meblach telewizyjnych.

Dane techniczne CS-1:

[zdjęcie zestawu głośnikowego Lyngdorf CS-1]
[zdjęcie zestawu głośnikowego Lyngdorf CS-1 w szafce z drzwiczkami z tkaniny]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl