Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - douszne słuchawki IE 300 (27.01.2021)

Na nasz rynek weszły douszne słuchawki Sennheiser IE 3000. Ich cena katalogowa wynosi 1.349 złotych (dystrybucja Aplauz Audio).

W nowym modelu zastosowano udoskonaloną wersją przetwornika XWB (Extra Wide Band) o średnicy 7 mm. Przetwornik jest zaprojektowany i wykonany w Niemczech. Zoptymalizowano membranę, która minimalizuje rezonanse oraz zniekształcenie harmoniczne (THD poniżej 0,08% przy 1 kHz, 94 dB). Tylną część przetwornika zaprojektowano tak, aby zminimalizować odbijanie dźwięku w obudowie oraz opracowano komorę rezonansową tak, by neutralizowała efekt maskowania dla klarowniejszego i bardziej detalicznego brzmienia wysokich tonów. Uzyskano pasmo przenoszenia 6Hz - 20kHz.

IE 300 zaprojektowano też myślą o trwałości i wygodzie, a projekt jest inspirowany światem profesjonalnego sprzętu audio. Słuchawki mają indywidualnie regulowane, elastyczne zaczepy, a także silikonowe oraz piankowe adaptery do uszu dostępne w trzech rozmiarach (S/M/L). Oprócz wysokiego kmfortu i dopasowania daje to także wysoki poziom izolacji od hałasu otoczenia.

Dołączony do IE 300 wymienny kabel o średnicy 3,5 mm wzmocniony został para-aramidem dla poprawy wytrzymałości i elastyczności. Dla dodatkowego zabezpieczenia, w kablu umieszczono wysokiej jakości pozłacane złącze Fidelity+MMCX z gniazdem 4,8 mm w obudowie słuchawek. Kable do połączeń symetrycznych 2,5 mm lub 4,4 mm są dostępne jako akcesoria dodatkowe. Do zestawu zostało dołączone etui dla bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser IE 300]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl