Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

UBSOUND - nowe wersje kolumn Feel i Velvet na rok 2021 (22.01.2021)

Włoska firma Ubsound kilka tygodni temu wprowadziła do oferty nowe wersje swoich kolumn Feel i Velvet. Produkowane we Włoszech zestawy są sprzedawane bezpośrednio z witryny producenta (www.ubsound.com), a także za pośrednictwem sklepu internetowego Amazon. W swojej dalszej działalności firma chce się koncentrować na sprzedaży internetowej. Udzielana jest 3-letnia gwarancja, a klient ma 30 dni na ewentualny zwrto kolumn.

Zmiany w stosunku do poprzednich wersji są opisane dość zdawkowo. Jak podaje producent udoskonalonao firmową technologię HDNSS i wykonano kilka korekt wewnątz zestawów. Ma to ma poprawić naturalność i szczegółowość brzmienia. W stosunku do poprzednich wersji nieznacznie zmieniły się parametry techniczne. W nowych wersjach nie uległa zmianie szata wzornicza.

Zestawy serii Feel nadal są oferowane w czterech wersjach lakierowania z połyskiem (czarne, białe, czerwone, żółte). Podstawkowy model FL32 kosztuje 1.990 Euro za parę, a podłogowy FL38 2.490 Euro za parę. W obu modelach pracuje dwudrożny głośnik koncentryczny o rozmiarze 21 cm. Wylot asymetrycznego tunelu bass-reflex pod kątem 45 stopni znajduje się na przedniej ściance. Terminale pozwalają na podłączenie gołych kabli, wtyków bananowych lub widełek.

Zestawy serii Velvet są oferowane w wykończeniu na czarny mat. Podstawkowy model VL32 kosztuje 2.490 Euro za parę, a podłogowy VL48 2.990 Euro za parę. W obu modelach pracuje dwudrożny głośnik koncentryczny o rozmiarze 21 cm. Wylot asymetrycznego tunelu bass-reflex pod kątem 45 stopni znajduje się na przedniej ściance. Terminale pozwalają na podłączenie gołych kabli, wtyków bananowych lub widełek.

Producent podaje, że na dotarcie kolumn potrzeba 100 godzin pracy.

Dane techniczne Feel FL32:

Dane techniczne Feel FL38:

Dane techniczne Velvet VL42:

Dane techniczne Velvet VL48:

[zdjęcie kolumn Ubsound Feel FL38 2021]
[zdjęcie kolumn Ubsound Velvet VL42 2021]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl