Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NUPRIME - liniowe zasilacze zewnętrzne LPS-205 i LPS-212 (23.12.2020)

Na nasz rynek weszły dwa zewętrzne zasilacze liniowe marki NuPrime - modele LPS-205 i LPS-212. Oba urządzenia przeznaczone są do współpracy z audiofilskimi komponentami o małej mocy, takimi jak przetworniki cyfrowo-analgowe, odtwarzacze strumieniowe, odtwarzacze CD, przedwzmacniacze gramofonowe, wzmacniacze słuchawkowe, switche i tak dalej. Dystrybucję prowadzi Rafko.

Skrót LPS w nazwach modeli oznacza zasilacz liniowy (Linear Power Supply). Oba modele są bardzo do siebie podobne. Posiadają w pełni symetryczną architekturę z transformatorem na rdzeniu EI, co zmniejsza zagrożenie nasycenia rdzenia przez składową stałą. Żywica epoksydowa zapobiega wibracjom. Łączna pojemność kondensatorów filtrujących wynosi ponad 35.000µF. W zasilaczach LPS zastosowano niskoszumowe tranzystory MOSFET i filtry przeciwzakłóceniowe EMI.

LPS-205 i LPS-212 są zabezpieczone przed przepięciami wejściowymi, przetężeniami wyjściowymi i przegrzaniem. Zapewniona jest również ochrona odgromowa. Oba urządzenia mają wyjście liniowe o niskim spadku napięcia i działają bez użycia wentylatorów.

Model LPS-205 (Cena 1.695 zł) ma dwa wyjścia USB A (5V) oraz parę wyjść koncentrycznych 5V. Moc całkowita wynosi 28W. Wymiary urządzenia to 155 * 58 * 115 mm (SWG).

Model LPS-212 (Cena 1.695 zł) natomiast ma dwa wyjścia koncentryczne 12 V i nie posiada złączy USB. Moc całkowita wynosi 36W. Wymiary urządzenia to 155 * 58 * 115 mm (SWG).

[zdjęcie zasilacza NuPrime LPS-205]
[zdjęcie zasilacza NuPrime LPS-212]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl